Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Polní den BASF v Kněževsi u Prahy

V úterý 24.6.2014 jsme měli možnost zúčastnit se, jako jediný zástupce zemědělské techniky, Polního dne firmy BASF, konaného v Kněževsi u Prahy. S sebou jsme si pro tentokrát vzali kromě lidských odborníků na slovo vzatých i našeho krasavce -  samochodný postřikovač John Deere 5430i.

Oddělení Agro BASF spol. s r. o., jako zástupce jednoho z největších světových výrobců přípravků na ochranu rostlin, je dlouholetým spolehlivým partnerem českých zemědělců. Nabízí širokou paletu produktů na ochranu všech důležitých zemědělských plodin.

Díky intenzivnímu a úspěšnému výzkumu v oblasti přípravků na ochranu rostlin může BASF Agro uvádět na trh novinky, které zaručují stále jistější a vůči životnímu prostředí šetrnější ochranu proti škodlivým činitelům kulturních plodin – plevelům, chorobám a škůdcům. Velký důraz je kladen na kvalitní poradenský servis zkušených specialistů BASF Agro, kteří jsou zákazníkům ve všech regionech České republiky neustále k dispozici.

Akce Polní dny BASF 2014 se letos konají na pěti místech, konkrétně:

Program na poli situovaném mezi Dobrovízí a Kněževsí u Prahy začal v 9 hodin dopoledne prezentací návštěvníků.

Samotný polní den byl zahájen v 10 hodin prohlídkami osevních ploch s odborným výkladem od pracovníků poradenské služby BASF Agro a zástupců spolupracujících firem. Na parcelkách s pravidelným osevním postupem byly k vidění porosty ozimé pšenice, ozimé řepky, jarního ječmene a kukuřice. Krom jiného byly účastníkům akce představeny novinky pro tuto sezónu, jako jsou herbicidy Biathlon 4D do obilnin, Cleravis pro systém Clearfield v řepce, herbicid Akris a fungicid Retengo Plus do kukuřice a nové produkty plánované pro sezonu příští, mezi nimiž jsou fungicidy do obilnin a řepky, mořidlo osiva obilnin i několik produktů pro speciální plodiny - ovoce a révu.

Každý z účastníků akce si kromě zajímavých informací odnesl i slušivý slamák a několik propagačních předmětů. Lákavou atrakcí byla možnost prohlédnout si pokusná pole a jejich okolí z hasičské plošiny hasičů Letiště Praha, která se uměla dostat až do výšky 35 metrů, což už byl slušný výhled. Na závěr taktéž proběhlo slosování tomboly.

 

Bc. Pavla Kubíková, správa marketingu regionu Sever