Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Polní den BEDNAR 2014

Ve čtvrtek 26.6.2014 se u Městce Králové konal tradiční polní den BEDNAR 2014, kde probíhala ukázka moderních trendů zpracování půdy naživo. Na programu dne bylo i představení posklizňové linky ZS Sloveč, ukázky strojů, tombola, závodní dráha s Gatory a  svou premiéru v ČR zde měl nový traktor John Deere 7R s novou převodovkou e23!

Akce se konala na pozemcích ZS Sloveč a.s., která je dlouhodobým partnerem Bednar FMT. Počasí bylo ideální a návštěvníci se jen hrnuli. Program započal kolem desáté hodiny úvodním slovem majitele firmy Bednar FMT pana JUDr. Ing. Ladislava Bednáře, který všechny hosty přivítal a pozval na pódium Ing. Jiřího Sobotu, místopředsedu představenstva ZS Sloveč, který pohovořil o vzájemné spolupráci s Bednar FMT. Poté k návštěvníkům promluvil i vedoucí marketingu a podpory prodeje STROM PRAHA a.s. Ing. Lukáš Hůla a přiblížil význam prodeje strojů značky Bednar. Na pódiu stanul i zástupce firmy Dupont, která je oficiálním partnerem akce a měla zde výstavu porostů ošetřených přípravky na ochranu rostlin. 

Po zahájení programu si návštěvníci mohli volně prohlížet soupravy, kterých bylo na poli k vidění opravdu velké množství! Vystaveny byly stroje na mělké i hloubkové zpracování půdy, předseťovou přípravu, meziřádkové kypřice, secí stroj, zásobníky na hnojiva, mulčovače i návěs. Připravena byla i prohlídka posklizňové linky a areálu ZS Sloveč, výstava komunální a zahradní techniky a závodní dráha pro vozítka John Deere Gator. Na velké obrazovce byla promítána videa techniky v akci s odborným komentářem vedoucího obchodu Ing. Davida Ryčla. Ing. Pavel Fiala - produktový manažer STROM PRAHA a.s., se postaral o představení zcela nového traktoru John Deere řady 7R s novou převodovkou e23. 

Po jedenácté hodině nastal čas toho, nač všichni čekali - ukázky strojů naživo, tedy přímo v akci. Na okraj pole se postavilo celkem deset souprav traktorů John Deere se stroji Bednar FMT. Jako první se předvedl pásový traktor 9560RT se SwifterDiscem, druhý pásák 9560RT pak předvedl Atlas o záběru 12 metrů. Po nich následoval 8320R s Atlasem, 8335R s Fenixem, pásový 8354RT s Atlasem a kolový 8345R s Terralandem. Jako sedmý vystartoval pásový 9630T se Swifterem, poté 9530T s Terralandem o záběru 6 metrů a zásoníkem na hnojení FertiBoxem. Předposlední vyjel 6210R s novinkou - meziřádkovým kypřičem Row-Master a na závěr se předvedla souprava traktoru 7270R se secím strojem Omega. 

Po ukázkách strojů následoval oběd a losování tomboly, v níž mohli návštěvníci vyhrát například modely strojů, jako hlavní cena se losoval samochladící sud piva. Poté opět následovala volná prohlídka strojů a připraveny byly i dva modely traktorů John Deere nové řady 7R - 7230R a 7270R, se kterými se zájemci mohli projet a vyzkoušet si tak novou převodovku e23. 

Akce se velice podařila a my doufáme, že se všem návštěvníkům na tomto polním dni, který je jeden z největších ve Střední Evropě, líbilo a příští rok se těšíme na další setkání.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ