Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předání lesnického traktoru do Krkonošského nár. parku

Jak vypadá proces výběru a koupě traktoru do lesa, o tom ví své pan Mikule z firmy HYDRO - M s.r.o., kterému s výběrem modelu 5085M pomohly nejen užitečné rady obchodníka Ing. Knapa, ale i návštěva továrny v Mannheimu.

Koncem loňského roku se na naši firmu a konkrétně středisko ve Staré Pace obrátil zákazník, pan Mikule z firmy HYDRO - M s.r.o, se sídlem v Dolním Dvoře. Jeho představa zněla jasně, rád by si nechal připravit traktor do lesa dle jeho požadavků.

Jednalo se o malý kompaktní traktor s výkonem kolem 100 k, dostatečně zatížen, vybaven čelní hydraulikou, čelním nakladačem, navijákem s možností připojení jak v čelních ramenech hydrauliky, tak v zadním závěsu. Traktor bude používán ve specifických podmínkách Krkonošského národního parku na přibližování dřevní hmoty z těžko dostupných míst. 

   
   

Zákazníkovi jsme nabídli možnost prohlídky strojů přímo ve výrobním závodě v německém Mannheimu, kde si pan Mikule udělal ucelený přehled o vyráběných modelech traktorů.

Ze široké nabídky jsme po několika konzultacích vybrali s ohledem na podmínky, ve kterých traktor bude používán, model John Deere 5085M se specifikací L.

Traktor jsme osadili čelním nakladačem, čelní hydraulikou s čelním vývodem,  speciálními pneumatikami do lesních porostů, střešním oknem, komfortní  sedačkou, závažím do zadních kol a ve spolupráci s Agrozetem Husinec  i lesní nástavbou.

 

Ing. Adolf Knap, prodejce zemědělské techniky regionu Sever (středisko Stará Paka)

Bc. Pavla Kubíková, administrátor webu regionu Sever