Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předání traktoru 5070M v Podkrkonoší

Koncem října 2014 jsme na středisku ve Staré Pace předali do užívání traktor řady 5M. Traktor zakoupilo hospodářské družstvo Krakonošův ranč hospodařící v podhůří Krkonoš v Poniklé.

Jedná se o nejnižší řadu kompaktních traktorů od firmy John Deere, jednoduchý, spolehlivý a přitom nenáročný stroj na údržbu. Tyto vlastnosti ocení hlavně obsluha.  Hospodářské družstvo v Poniklé touto koupí rozšířilo řadu traktorů značky John Deere umístěných v  horské oblasti. Potvrzuje se, že náročný horský terén a s tím spojené těžké klimatické podmínky (hlavně v zimním období), nedělají  naší značce John Deere žádné větší problémy.

Nová 5070M bude nasazena celoročně převážně v agregaci s krmným vozem a její hlavní pracovní náplní bude zajišťovat dopravu krmení po okolních stájích v těžko přístupném terénu převážně v zimním období.

Toto nasazení důkladně prověří schopnosti traktoru a my věříme v to, že traktor nejen v těchto podmínkách obstojí, ale hlavně, že pracovníky, kteří jsou v podniku zodpovědni za nákup techniky utvrdí v jejich správném rozhodnutí zvolit značku John Deere.

Děkujeme za projevenou důvěru a přejeme spoustu úspěchů v novém roce 2015!

 

Ing. Adolf Knap, prodejce zemědělské techniky regionu Sever (středisko Stará Paka)