Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prémiové pneumatiky Bridgestone v naší nabídce

Kliknutím přejděte do sekce Bridgestone

Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě, důrazně vstoupil na trh prémiových zemědělských pneumatik představením dlouho očekávané pneumatiky VT-TRACTOR. Zemědělci a poskytovatelé služeb v zemědělství mohou díky novým pneumatikám Bridgestone vyřešit nesoulad mezi požadavky na větší produktivitu, efektivitu práce a ochranu půdy. Tyto moderní zemědělské pneumatiky byly vyvíjeny v úzké spolupráci se společností John Deere, která je až do konce roku 2015 exkluzivním dodavatelem traktorů s pneumatikami VT-TRACTOR.

Bridgestone VT-TRACTOR
Nové prémiové pneumatiky VT-TRACTOR nabízejí jak vyšší trakci, tak nižší utužení půdy. Prověřeno testy DLG.
 

Lothar Schmitt Lothar Schmitt, ředitel divize zemědělských pneumatik a pneumatik OTR ve společnosti Bridgestone Europe, k tomu říká: „Filozofie, z níž vychází nová řada zemědělských pneumatik Bridgestone, se zaměřuje na dosažení dokonalé rovnováhy mezi efektivitou a ochranou životního prostředí v zemědělství. Pečeť ‚Soil Care by Bridgestone‘ je zárukou, že tyto pneumatiky umožní zemědělcům rychlejší, efektivnější, ekonomičtější a především ekologičtější práci. Tímto způsobem pomáháme zemědělcům dosahovat vyšších výnosů a vyšší produktivity jak v daném okamžiku, tak i v budoucnosti.“

 
 
 
 
 

Svými přednostmi vyčnívá. Ověřeno testy DLG.

Pneumatika VT-TRACTOR, vlajková loď nové řady prémiových zemědělských pneumatik Bridgestone, byla poprvé představena na veletrhu Reifen Essen. Předběžné testy, které uskutečnila v březnu 2014 nezávislá organizace DLG*, potvrzují vyšší úroveň pneumatiky VT-TRACTOR v porovnání s nejlepšími značkami na trhu v mnoha oblastech včetně trakce a spotřeby paliva.**

 

Vynikající trakce pneumatiky VT-TRACTOR pro rychlejší práci

Vynikající trakce pneumatiky VT-TRACTOR umožňuje zemědělcům zvládat práce na poli rychleji. Během desetihodinového testu obdělal traktor s těmito pneumatikami o 0,9 hektaru větší plochu než s konkurenčními pneumatikami. V kombinaci s vynikající hospodárností, díky níž lze ušetřit až 36 litrů paliva na 50 hektarů v porovnání s nejlepšími konkurenty, zaručuje pneumatika VT-TRACTOR nejnižší celkové náklady.

 

Nejnižší utužení půdy

Nejdůležitější vlastností pneumatiky VT-TRACTOR je ovšem její velmi nízký a velmi rovnoměrně rozložený tlak na styčnou plochu. Interní testy*** také prokázaly, že pneumatika VT-TRACTOR poskytuje až o 26 % větší styčnou plochu bloků než testované konkurenční pneumatiky. Výsledkem je velmi nízká míra utužování půdy, a tím i větší ochrana pěstovaných plodin.
 
Více informací o pneumatikách Bridgestone VT-TRACTOR naleznete zde.
Celou tiskovou zprávu o pneumatikách Bridgestone VT-TRACTOR si přečtěte zde.
 
Požádejte o nabídku na Bridgestone VT-TRACTOR
 
* Centrum DLG pro testování techniky a provozních prostředků se sídlem v Německu stanovuje standardy pro testované zemědělské stroje a provozní prostředky a řadí se mezi přední poskytovatele služeb v oblasti testování a certifikace pro nezávislé a nestranné zkoušky v zemědělském odvětví.
** Testované pneumatiky: rozměry IF 600/70 R 30 a IF 710/70 R 42 (při tlaku vzduchu 1,2 a 1,0 baru) a VF 600/70 R 30 a VF 710/70 R 42 (při tlaku vzduchu 1,0 a 0,8 baru) při shodném zatížení.
*** Testy se uskutečnily v Mezinárodním pěstitelském centru DLG v březnu 2014 s rozměry IF 600/70 R 30 a IF 710/70 R 42 (při tlaku vzduchu 1,2 a 1,0 baru) a VF 600/70 R 30 a VF 710/70 R 42 (při tlaku vzduchu 1,0 a 0,8 baru) při shodném zatížení s využitím technologie zobrazování rozložení tlaku XSENSOR™.