Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Připomeňte si Agritechniku 2015

Děkujeme Vám za návštěvu stánku John Deere!

Před třemi týdny skončil největší světový veletrh zemědělské techniky Agritechnica v Hannoveru, který byl pro značku John Deere velmi úspěšný ziskem 13 medailí za inovace. Letošního ročníku se zúčastnilo více než 450 tisíc návštěvníků z celého světa mezi kterými nechybělo také více než 1700 zemědělců a fanoušků zemědělské techniky z České republiky. Spolu s ostatními kolegy na fotografii výše, kteří Vám byli k dispozici na stánku John Deere Vám děkujeme za návštěvu naší expozice! Kromě expozice značky John Deere jste mohli v Hannoveru vidět také další námi zastupované značky Bednar FMT, Kuhn, Fortuna a Caterpillar.

Pokud jste německý Hannover nemohli navštívit, nemusíte litovat. Příští rok v dubnu budete mít šanci vidět velké množství novinek z Agritechniky na naší expozici na  největším středoevropském zemědělském veletrhu Techagro v Brně.

Připomeňte si v následujících videích expozice značek John Deere a Bednar.

Expozice John Deere:

Expozice Bednar FMT: