Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Profesionální prohlídky John Deere Expert Check

NABÍDKA SLUŽBY
PROFESIONÁLNÍ PROHLÍDKY
JOHN DEERE EXPERT CHECK

  • Podrobná technická diagnostika
  • Kontrola elektronických komponentů prostřednictvím diagnostického zařízení Service Advisor
  • Komplexní zpráva o stroji
  • Bezplatná kalkulace opravy a výměny náhradních dílů
  • Akční nabídky na včasné objednávky
  • Přímé konzultace a informace ohledně příslušenství
  • Doporučené pro optimalizaci a nastavené stroje
 

100 % ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY OD
JOHN DEERE

Po vykonání profesionální prohlídky Expert Check provedou naši odborníci rádi jakékoliv nezbytné výměny nebo opravy za použití 100 % originálních dílů od společnosti John Deere.

 

TRAKTORŮ

Pravidelná údržba za použití originálních náhradních dílů společnosti John Deere zajistí nejlepší výkon stroje v následující sezóně. Kromě prohlídky hlavních mechanických funkčních prvků na opotřebení a poškození rovněž zajistíme, že všechny stávající aktualizace softwaru jsou instalovány tak, aby váš stroj pracoval s optimální spotřebu paliva.

 

SKLÍZECÍCH MLÁTIČEK

Profesionální prohlídka Expert Check je prováděna na 180 konkrétních kontrolních místech našimi zkušenými servisními techniky. Technici pomocí specielního nářadí zkontrolují kluznou spojku vkládacího ústrojí a všechny snímače otáček.Současně provedou aktualizaci softwarů řídících jednotek.

 

LISY S PEVNOU A VARIABILNÍ KOMOROU

Po dlouhé a náročné lisovací sezoně je velice jednoduché a pohodlné Váš lis prostě jen tak odstavit do stodoly, či kůlny. Nicméně zakončení sezóny důkladnou prohlídkou naším vyškoleným technikem Vám zajistí již letos přípravu pro start do příští sezóny.