Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pronar rošířil naše portfolio

Od 1.1.2017 se naše společnost stala výhradním dovozcem zemědělské a komunální techniky PRONAR pro Českou republiku. Tento významný polský výrobce má bohaté mnohaleté zkušenosti v oblasti strojírenství a výroby zemědělské i komunální techniky, zejména traktorových návěsů a přívěsů. Právě segment dopravní techniky se v Čechách těší stále větší popularitě, a to nejen díky robustní konstrukci a vysoké jakosti provedení, ale také díky příznivé ceně a nenáročnému provozu. Právě z těchto důvodů je dopravní technika PRONAR právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je v tomto pohledu dvojkou! Celá škála produktů nabízí řešení pro každý druh provozu, ať už se jedná o malé provozy v komunální sféře, drobné soukromé zemědělce nebo o provozy největších zemědělských společností.

Nyní najdete v našem portfoliu

„Dlouhou dobu v našem portfoliu chyběl špičkový produkt s širokým výrobním programem v segmentu dopravní techniky. A právě proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít smlouvu o zastupování se společností Pronar pro Českou Republiku na bázi výhradního importérství. Nyní máme pro zákazníky velmi zajímavou a širokou paletu zemědělských i komunálních strojů a téměř vždy máme možnost přijít s kompletním řešením jejich požadavků a nabízet přitom prémiový produkt,“ popisuje novou část sortimentu Ing. Milan Dufek, obchodní ředitel STROM PRAHA.

Jednoosé návěsy nabízejí nosnost až 5 tun ve třístranně sklopném provedení.
Dopravní technika Pronar nabízí vysokou kvalitu provedení, snadný provoz a příznivou cenu. V kategorii návěsů najdete jednoosé, dvouosé i tříosé provedení.
Dopravní technika Pronar nabízí vysokou kvalitu provedení, snadný provoz a příznivou cenu. Ve výrobním programu najdete návěsy i přívěsy v jednoosém, dvouosém i tříosém provedení. Zajímavým produktem pro český trh budou tandemové vanové návěsy řady T700. Ty nabízejí nosnost až 18tun.

Ucelená nabídka dopravní techniky

Nezáleží, jestli jste soukromý zemědělec či velký zemědělský podnik, v široké nabídce dopravní techniky Pronar si jistě vyberete to pravé řešení pro vaše podnikání. Do dopravní techniky Pronar patří zejména návěsy a přívěsy různých provedení. Dalším velmi důležitým segmentem jsou dobře známé přepravníky balíků, přepravníky zvířat nebo hákové nosiče kontejnerů. Velkou předností dopravní techniky Pronar je variabilita provedení, robustní konstrukce, dlouhá životnost a v neposlední řadě široká nabídka příslušenství, která rozšiřuje její praktické využití. V nabídce Pronar, která bude dostupná u našich prodejců, nechybí ani návěsy s výtlačným čelem, sběrací vozy, překládací vozy a rozmetadla.

Nosiče kontejnerů nabízejí nosnost až 25 tun (tříosé provedení). Nejpopulárnější kategorií je provedení dvouosé s nosností necelých osmnácti tun.
Dopravní technika Pronar nabízí vysokou kvalitu provedení, snadný provoz a příznivou cenu. V kategorii návěsů najdete jednoosé, dvouosé i tříosé provedení. 	Důležitou skupinou produktů jsou přepravníky balíků. I zde si ze široké nabídky vybere opravdu každý.
Nosiče kontejnerů nabízejí nosnost až 25 tun (tříosé provedení). Nejpopulárnější kategorií je provedení dvouosé
s nosností necelých osmnácti tun.
Důležitou skupinou produktů jsou přepravníky balíků. I zde si ze široké nabídky vybere opravdu každý.

Komunální technika

Druhou neméně důležitou součástí výrobního programu Pronar, kterou rovněž naleznete v našem portfoliu, je komunální technika. Při údržbě areálů a komunikací vám pomůžou radlice, frézy, zametací kartáče, samojízdné čistící vozy, sypače nebo příkopová ramena. Velká budoucnost a potenciál tkví v novém segmentu „Stroje pro recyklaci odpadu“. Zde najdete mobilní bubnová síta, pomaloběžné drtiče nebo třídiče.

Komunální technika Pronar byla doplněna o zajímavý segment „Stroje pro recyklaci odpadu“: pomaloběžné drtiče, třídiče a bubnová síta.  Komunální technika je důležitou součástí výrobního programu Pronar. A jako v ostatních případech nabízí vše, co můžete potřebovat- zametací vozy, frézy, sypače, bubnová síta, drtiče a mnoho dalších.
Komunální technika Pronar byla doplněna o zajímavý segment „Stroje pro recyklaci odpadu“: pomaloběžné drtiče, třídiče a bubnová síta.  Komunální technika je důležitou součástí výrobního programu Pronar. A jako v ostatních případech nabízí vše, co můžete potřebovat- zametací vozy, frézy, sypače, bubnová síta, drtiče
a mnoho dalších.

Moderní výrobní závody

Společnost Pronar byla založená v roce 1988, disponuje sedmi moderními továrnami o celkové rozloze osmdesáti fotbalových hřišť a zaměstnává více než 2 000 zaměstnanců. Jejich závody zpracují 600 tun oceli, aby každý den vyrobily téměř 4000 dílů. V současné době je Pronar nesporným lídrem v oblasti výroby a prodeje strojů a zařízení pro zemědělství, komunální služby a dopravní techniku s tržním podílem téměř 50% na polském trhu. Je také významným světovým hráčem ve výrobě kol pro zemědělské a komunální stroje, pneumatických a hydraulických systémů, náprav pro přípojná vozidla, nebo i ocelových profilů a plastových dílů.

Společnost Pronar byla založená roku 1988, disponuje 7 továrnami o celkové rozloze osmdesáti fotbalových hřišť a zaměstnává více
než 2 000 zaměstnanců. Technika PRONAR je nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je dvojkou!

Autor: Ing. David Pokorný


Fotogalerie Pronar: