Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Benzínová sekačka John Deere R43S vyhrála velký test ručních sekaček společnosti dTest pro rok 2018.

Benzínová sekačka John Deere R43S vyhrála velký test ručních sekaček společnosti dTest pro rok 2018. Podívejte se na některé klíčové vlastnosti této sekačky. Více naleznete ZDE. Celý test si můžete přečíst ZDE.

SYSTÉM SBĚRU TRÁVY TURBOSTAR™ Systém TurboStar

Exkluzivní systém sběru trávy TurboStar zajišťuje skvělý sběr i v těch nejnáročnějších podmínkách. Systém je tvořen integrovanou turbínou, která vytváří proud vzduchu, ten nadzvedává trávu – která je useknuta kolmo a potom vhání již posekanou hmotu do koše. Součástí systému je i speciálně tvarovaná hliníková žací jednotka a nože. 

HLINÍKOVÁ ŽACÍ JEDNOTKA Hliníková žací jednotka

Žací jednotka je vyrobena z hliníku a je korozivzdorná. Robustnost a odolný nátěr zajistí jednotce dlouhou životnost. 

MADLO PRO MANIPULACI Madlo pro manipulaci

Pro lepší manipulaci se sekačkou je tato vybavena čelním madlem pro uchycení. Na zadní straně sekačky je madlo umístěno na za motorem. Tyto madla velmi ulehčují manipulaci se strojem.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ Centrální nastavení výšky sečení

Nastavení výšky sečení je velmi snadné díky funkci centrálního nastavení. Vyberte si tu správnou výšku pomocí posunu jediné páky.