Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sklízecí řezačka John Deere ve společnosti Agroslužby 3S

Koncem dubna proběhlo na našem středisku v Habrech slavnostní předání sklízecí řezačky John Deere 8600i zástupcům společnosti Agroslužby 3S, s.r.o. Tato firma se sídlem v obci Zbýšov se od roku 2010 zabývá poskytováním služeb v zemědělství. Své zákazníky má po celé České republice. Sklizeň senáží a siláží v minulosti zajišťovali formou subdodavatelů. Nyní společnost Agroslužby 3S nabízí sklizeň svou sklízecí řezačkou John Deere 8600i.

Sklízecí řezačka 8600i společnosti Agroslužby 3S je vybavena motorem John Deere o výkonu 625 koní, převodovkou ProDrive s pohonem 4x4 a zrnovým procesorem KernelStar2. Samozřejmostí této „službařské“ řezačky je i automatické plnění odvozního prostředku ActiveFill nebo přijímač StarFire 6000. „S novou řezačkou jsme schopni sbírat data o množství sklizeného materiálu. Do budoucna chceme využít více i další inteligentní systémy,“ představuje další plány Bc. Ondřej Urban, obchodní manažer společnosti Agroslužby 3S. Ředitel společnosti, pan Ing. Vlastimil Radil, dodává: „Rozhodli jsme se spolu s řezačkou pořídit také 10-ti řádkový adaptér Kemper na sklizeň kukuřice. Je to dle našeho názoru ideální volba pro okruh našich zákazníků.“ S řezačkou byl dodán i sběrací adaptér John Deere 639 o záběru 3 metry.

„Pro sklízecí řezačku John Deere 8600i jsme se rozhodli ze tří důvodů. Prvním rozhodujícím byl poskytovaný servis střediska Habry, který máme za několik let již vyzkoušený. Druhým důvodem byl produkt a třetím byla návštěva továrny v německém Zweibrückenu,“ říká ředitel společnosti, pan Ing. Vlastimil Radil, a dodává: „Novou řezačku se budeme snažit využít co nejvíce. V blízké době ji čeká sklizeň prvních sečí tady u nás ve společnosti ZD Vysočina Zbýšov.“

Slavnostní předání sklízecí řezačky John Deere 8600i do společnosti Agroslužby 3S, s.r.o. (Ing. Radil Luděk – jednatel Agroslužby 3S, Tvrdík Josef - mechanizátor ZD Vysočina Zbýšov, Ing. Kalenda Michal – generální ředitel STROM PRAHA, Ing. Radil Vlastimil – ředitel společnosti Agroslužby 3S, Bc. Urban Ondřej – obchodní manažer Agroslužby 3S, Satrapová Miroslava - obsluha Agroslužby 3S, Ing. Novotný Jiří – vedoucí divize STROM PRAHA, Ing. Marek Tomáš – obchodní zástupce STROM PRAHA a DiS. Fikejs Marek – produktový specialista na postřikovače a řezačky John Deere)