Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Školení obsluh traktorů na Kladensku

Březen se v regionu Sever nesl ve znamení oblíbeného školení obsluh. Jaro je tady a tak je potřeba proškolit traktoristy, aby si věděli rady za každé situace a na vše byli připraveni.

Školení jsme uspořádali na Kladensku v již vyzkoušeném areálu Zichoveckého pivovaru, kde pro nás byl připraven celý sál spolu s výbornou kávou a bohatým dopoledním i poledním občerstvením. Chybět nesmělo ani místní pivo, které si užili především ti, kdož se nechali do pivovaru přivézt.

Školení zahájil vedoucí regionu Sever, Ing. Martin Hučko. Přítomné uvítal a seznámil s programem. Následovalo poutavé povídání Ing. Pavla Fialy, který se u nás specializuje na traktory s čelními nakladači, a jehož informace mají široký záběr. Povídání se týkalo novinek v oblasti traktorů pro letošní rok a emisních norem. Následovala přednáška Ing. Františka Vimra o správném nastavení traktorů a o tom, jaký vliv má správné používání na ekonomiku provozu. Mezi další zajímavá témata patřily informace o správném použití olejů a maziv, doplňkovém sortimentu firmy Protec a neméně zajímavá byla i přednáška Ing. Jiřího Švastala o John Deere navigačním systému.

Účast cca šedesáti pozvaných nás přesvědčila o tom, že o akce takového typu je neustále zájem. Účastníci byli velmi aktivní, padlo mnoho zajímavých dotazů, na které bylo dotyčným okamžitě odpovězeno. Na závěr jsme si obsluhy vyzkoušeli prostřednictvím testu skládajícího se z pěti otázek. Pro ty, jejichž test po vyhodnocení obsahoval všechny správné odpovědi, byly připraveny zajímavé ceny v podobě triček, čepic a lahví s pivem. Nakonec bylo tolik správně vyplněných testů, že jsme z nich museli výherce losovat. Jak je vidno, všichni dávali bedlivý pozor...

Všem zúčastněným děkujeme, že si přijeli vyslechnout naše přednášky, doufáme, že si některé informace budou moci převzít do vlastní praxe a že se jim společně strávené hodiny líbily tak jako nám.

 

Bc. Pavla Kubíková, správa marketingu regionu Sever