Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sloupek marketing managera

Vážení návštěvníci webových stránek STROM PRAHA a.s.,Lukáš Hůla

dovolte mi několik málo slov  k nedávnému představení novinek John Deere, které se konalo 23. – 24.9. 2014 v německém výrobním závodě v Bruchsalu.

Bylo zde představeno široké spektrum zcela nových nebo inovovaných strojů, z nichž většina se v budoucím období jistě objeví i v krajině českého zemědělství.

 

Do popředí tentokrát patří stroje z oblasti sklizňové techniky. Již v roce 2015 bude součástí předváděcí flotily našich strojů lis na velké hranaté balíky s označením L1500. Řadu sklízecích mlátiček rozšiřují dva nové modely W330 a W440, kterými chceme  uspokojit požadavky především menších a středních farem.  Zbrusu nové sklízecí řezačky série 8000 pak budou moci pracovat na české půdě až v sezóně 2016, pevně však věřím, že se nám v příštím roce podaří stroj v domácím prostředí české veřejnosti alespoň představit.

 

Neméně novinek však bude následovat i v ostatních segmentech. V podmínkách českého zemědělství bude dozajista nepřehlédnutelný nový samochodný postřikovač evropské verze,  John Deere R4040i. Tak jako další stroje John Deere, které patří do rodiny strojů vybavených inteligentními prvky, i tento postřikovač bude moci využívat nástrojů v rámci precizního hospodaření Farmsight.

 

U traktorů je vzhledem jejich rozsáhlému portfoliu vždy mnoho co nabídnout a následující sezóna nebude výjimkou. Na českém trhu se objeví například inovované řešení traktorů 6MC s přední odpruženou nápravou, tři nové šestiválcové modely traktorů 6R budou zase vybaveny novým motorem o obsahu 6,8l splňující emisní normu Tier 4.  Inovace nastaly i u siláků 9R a 9RT, které dostaly novou kabinu známou z traktorů řady 8R a mnoho dalších vylepšení. Nejsilnější model traktoru 9RT v pásovém provedení bude obdařen jmenovitým výkonem 570 koní !

 

Na tyto a mnohé další novinky si však minimálně do následujícího roku budeme muset počkat. Kdo chce však již nyní vidět naše stroje v plně aktivním nasazení, toho bych rád pozval na Polní den v Rostěnicích, který pořádá náš region Morava 16.10.2014, a k vidění bude především demonstrace traktorů John Deere v agregaci se závěsnou technikou značky BEDNAR FMT.

Více informací o akci naleznete zde.

 

Těšíme se na Vaši účast!

 

Lukáš Hůla, Vedoucí úseku marketingu a podpory prodeje