Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Společnost Deere koupila předního výrobce produktů vyrobených technologií uhlíkových vláken

V letošním roce společnost Deere & Company podepsala konečnou smlouvu o koupi společnosti King Agro, soukromého výrobce produktů vyráběných technologií uhlíkových vláken se sídlem ve španělské Valencii a s výrobním závodem v argentinské Campaně.

„Tato transakce poskytuje zákazníkům společnosti John Deere příležitost dále těžit ze znalostí, návrhů a odborných schopností společnosti King Agro v technologii uhlíkových vláken,“ uvedl John May, president pro zemědělská řešení a vedoucí oddělení IT ve společnosti John Deere.
V roce 2015 se společnosti John Deere a King Agro dohodly na vývoji a distribuci postřikových ramen z uhlíkových vláken pro použití na samochodných postřikovačích společnosti John Deere, nabízejících pěstitelům značné výhody všestrannosti, pevnosti a trvanlivosti.
May uvedl, že tato oznámená transakce přinese výhody při sdílení osvědčených postupů při vývoji produktů, výrobě, technologiích, jakož i v rozsahu, protože společnost King Agro staví na historii inovací.
King Agro je rodinný podnik s přibližně 180 zaměstnanci a rozsáhlou třicetiletou historií vývoje různých výrobků z uhlíkových vláken. V zemědělství se společnost zaměřila na inovativní návrhy, které zvyšují produktivitu a snižují náklady. Společnost King Agro si ponechá své obchodní jméno, obchodní značku a obchodní vztahy.