Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

STROM PRAHA, Hrdý partner fotbalgolfu

Naše společnost je jedním z hlavních partnerů České fotbalgolfové asociace, a tak je přirozené, že jsme nemohli chybět u slavnostního otevření již sedmého fotbalgolfového hřiště v České republice.

To bylo otevřeno v pátek 22. července 2016 v Závlahách u Hluboké nad Vltavou. Oficiálnímu zahájení provozu předcházelo slavnostní přestřižení stuhy, o které se postaral prezident České fotbalgolfové asociace pan Tomáš Neumann spolu s provozovatelem hřiště a držitelem licence panem Martinem Frantíkem. Této události přihlíželo kolem 80 hostů, sportovců a nadšenců tohoto mladého sportu, který vznikl v roce 2004 ve Švédsku.

Hřiště v Závlahách je rozprostřeno na téměř třech hektarech a zahrnuje 18 jamek. Cesta k nim není vždy snadná, protože obsahuje přírodní i umělé překážky v podobě klád, násypů, bunkerů, mostů apod. O perfektní kvalitu greenů a fairwayí se na všech fotbalgolfových hřištích stará zahradní technika John Deere.

O kvalitní greeny se stará zahradní sekačka John Deere R54S.
18 jamek hřiště je rozprostřeno na ploše téměř tří hektarů.
O kvalitní greeny se stará zahradní sekačka John Deere R54S. 
18 jamek hřiště je rozprostřeno na ploše téměř tří hektarů. 

Touto cestou bychom rádi popřáli všem návštěvníkům fotbalgolfových hřišť mnoho zábavy a radosti při hraní fotbalgolfu a provozovatelům FotbalParků hodně úspěchů a splněných cílů.

Pokud vás tento nový sport zaujal, postačí si na webových stránkách www.cfga.cz najít jedno ze hřišť, vzít s sebou děti, kamarády, babičky i dědy a vyrazit za zábavou, která se jmenuje fotbalgolf.

Ing. Radoslav Řimnáč, STROM PRAHA a.s.