Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TECHAGRO 2014 - expozice STROM PRAHA

Ve čtvrtek 3.4.2014 skončila největší středoevropská výstava zemědělské techniky - Techagro. Naše firma na ní samozřejmě nemohla chybět a my Vám nyní přinášíme fotografie z naší rozsáhlé expozice v pavilonu P brněnského výstaviště, kde bylo pro návštěvníky připraveno spoustu novinek, zajímavostí i atrakcí.

První část fotogalerie je věnována tomu hlavnímu - výstavě strojů. K vidění byly traktory od té nejnižší výkonové třídy až po ty největší siláky. Řadu 5 zastupoval například model 5080M, 5085E a nový 5115M, z řady 6 byl k vidění 6125R a 6210R a zcela nový model řady 6RC s výkonem 100 koní - tedy 6100RC. Ve venkovní expozici byl vystaven John Deere 6230 v oranžové barvě s radlicí Agrometall. Nejvyšší výkony v rámci traktorů byly v motorech modelů 7290R, 8345R a pásový 9510RT.

Velkou pozornost budily také sklízecí mlátičky S680i, T660 a řezačka 7380. Hned za nimi pak stál samochodný postřikovač 5430i a tažený postřikovač nové řady M740. Další zástupci závěsné techniky byly lisy s pevnou i variabilní komorou. Ze zahradní a komunální techniky byly k vidění jak ruční sekačky, tak zahradní traktůrky a traktory, Gatory, sypače i radlice. Mimo pavilon P mohli návštěvníci potkat stroje John Deere i na dalších dvou stanovištích - v expozici myslivosti a na zvířecí farmě.

V druhé části jsou zachycení návštěvníci a atrakce pro ně přichystané. Byla připravena laserová střelnice, simulátor jízdy s traktorem ve skutečné kabině, ukázka otisku pneumatik při různých tlacích, fun shop s reklamními předměty a testimoniály - plakáty zachycující majitele strojů John Deere spolu s heslem o zkušenostech z provozu nebo spokojenosti se strojem/servisem. Ve středu byl navíc pro VIP zákazníky STROM PRAHA a.s. a BEDNAR FMT přichystán večírek, který se konal přímo v expozici mezi stroji. Akci moderoval komik Lukáš Pavlásek, připraven byl raut, míchané drinky a živá hudba, kterou zajišťoval obchodní zástupce Bednar FMT Petr Bezděkovský svým zpěvem a hrou na klávesy. Součástí programu byla i Miss hosteska, kterou si zvolili sami účástníci a soutěž o nejvyšší skóre ve střelbě na laserové střelnici.

Všem návštěvníkům, zákazníkům, obchodním partnerům a přátelům děkujeme za návštěvu a doufáme, že se u nás všem líbilo.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ