Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Teleskopické manipulátory CAT oficiálně v naší nabídce

Ke dni 1. ledna 2015 uzavřela společLogo Catnost STROM PRAHA a.s. dohodu o spolupráci při prodeji a servisu teleskopických manipulátorů Cat® pro zemědělský trh v České republice s výhradním dovozcem stavebních a zemědělských strojů značky Cat® do České republiky, společností Zeppelin CZ s.r.o.. Naše společnost se k tomuto datu stala subdealerem teleskopických manipulátorů Cat® pro české zemědělce.

 

 

Teleskopické manipulátory jsou vlajkovou lodí v produktovém portfoliu Caterpillar pro zemědělce. Abychom zvýšili náš podíl na trhu v prodeji těchto strojů, rozhodli jsme se spojit naše know-how s dlouholetými zkušenostmi, které společnost STROM PRAHA na českém trhu se zemědělskou technikou má,“ komentuje nově uzavřenou spolupráci generální ředitel společnosti Zeppelin CZ, Stanislav Chládek. 

Společnost STROM PRAHA od 1. ledna 2015 zajišťuje prodej nových a použitých teleskopických manipulátorů Cat®, stejně jako záruční a pozáruční servis (včetně preventivních prohlídek) k těmto strojům a navazující poprodejní služby. Oblast působnosti sub-dealera je omezena výhradně na zemědělský trh. Prodej a servis teleskopických manipulátorů Cat® pro jiná odvětví než zemědělství, jako je například stavebnictví nebo komunální hospodářství, bude nadále zajišťován společností Zeppelin CZ. Stejně tak bude společnost Zeppelin CZ nabízet své služby stávajícím zákazníkům z řad zemědělců, kteří si již od společnosti v minulosti nějaký stroj Cat pořídili.

Cat TH407C Cat TH255C

Teleskopické manipulátory Cat řady C

Při vývoji nové řady C teleskopických manipulátorů Cat® byly využity poznatky z moderního zemědělství. Do České republiky se prostřednictvím dealera, společnosti Zeppelin CZ, dováží 4 modely, určené pro zemědělce (Cat TH336C, TH337C, TH406C a TH407C). Vlajkovou lodí mezi nimi je manipulátor Cat TH407C s nosností 3,7 t a s maximální výškou zdvihu 7,1 metrů.

Teleskopické manipulátory Cat řady C jsou v terénu mimořádně agilní a jejich schopnosti při manipulaci jsou nedostižitelné. Přejezdy nerovných povrchů nebo manipulace v záklonu je díky velké světlé výšce stroje (482,6 mm) hračkou. Dlouhý rozvor kol zaručuje pro změnu stabilitu při rychlé nakládce. Srdcem manipulátoru je motor Cat®C4.4. ACERT™, vybavený technologií pro efektivní spalování paliva. Motor se vyznačuje tichým chodem a splňuje přísné emisní normy EU Stupeň IIIB (Tier IV Interim). Pro optimální dávkování výkonu ke kolům je stroj vybavený zcela novou šestistupňovou převodovkou se zesílenými lamelami pro řazení pod zatížením. Nové převodování navíc umožňuje dosáhnout rychlosti až 40 km/h, což přijde vhod například při častých přejezdech po silnici. Na rozbahněném nebo podmáčeném povrchu ocení obsluha stroje pohon všech 4 kol a také diferenciál s omezeným prokluzem.

Více informací o teleskopických manipulátorech Cat řady C naleznete zde.