Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tradice traktorů John Deere v Jaroměřicích pokračuje

Ve společnosti Klas Jaroměřice využívali do loňského roku celkem pět traktorů John Deere. Tím prvním byl v roce 1997 model 8100 o výkonu 185 koní. Poté následovaly další – 8300, 7930, 8120 a nejnovějším byl model 8295R, který pořídili v roce 2010. Právě na podzim loňského roku jsme prostřednictvím našeho střediska ve Studenci předali zástupcům společnosti Klas další dva traktory John Deere, tentokrát model 5090M a 8345R.

Oba traktory pořizují jako obměnu a doplnění strojového parku. „Využití obou traktorů je jasné. Menší z nich budeme využívat především okolo sklizně pícnin – tzn. sečení, nahrabování, ale pak také při přihnojování a v dopravě. Traktor 8R chceme využít především do polních prací s radličkovým kypřičem, diskovým podmítačem, občas v dopravě a možná také se senážním vozem. Novinkou je pro nás navigace, ale věřím, že si na ni naše obsluha velmi rychle zvykne a bude pro nás mít velký přínos,“ komentuje pořízení nových strojů jednatel společnosti Ing. Ctibor Kuchařík.

Nové traktory John Deere 5090M a 8345R pro společnost Klas Jaroměřice

Zástupci společnosti Klas Jaroměřice při předání traktorů na středisku ve Studenci

Tímto zástupcům společnosti KLAS Jaroměřice děkujeme za důvěru a přejeme mnoho bezporuchových motohodin. 


Využijte výhodnou nabídku na nákup traktoru John Deere do 130 koní.