Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Týden ve znamení manipulační techniky KRAMER

Druhý březnový týden proběhla v České republice předváděcí KRAMER DEMO TOUR. Akce proběhla ve dvou regionech - Strom Západ a Strom Sever. Cílem bylo představení širokého výrobního portfolia německého výrobce manipulační techniky firmy KRAMER. Díky skvělé spolupráci se zemědělskými podniky Koryta a Úštěk se nám podařilo zajistit pro předvádění našich strojů perfektní prostředí. Zájemci o stroje měli možnost nakladače a manipulátory vyzkoušet v různých podmínkách, a mohli se díky tomu přesvědčit o jejich výhodách – kompaktnosti, variabilitě a skvělé manévrovatelnosti.

První rok v České republice

STROM PRAHA zastupuje firmu KRAMER prvním rokem.  Tato spolupráce nabírá na obrátkách - do České republiky bylo dodáno několik těchto všestranných strojů a další objednávky přibývají. „Za velmi krátkou dobu se nám podařilo trh nastartovat dobrým směrem. Nabídka strojů KRAMER je velmi široká, proto máme každému co nabídnout, a věřím, že si najdou tyto stroje mezi českými zemědělci ještě větší oblibu. Důležitým faktem je i možnost vyzkoušení strojů zákazníky, kteří si mohou sami zkusit výhody pevného rámu oproti kloubové konstrukci a další přednosti našich strojů ve svých podmínkách,“ hodnotí narůstající popularitu značky KRAMER na českém trhu produktový manažer Adam Bauer.

   
Adam Bauer, produktový manažer KRAMER představuje manipulátor KT276.  O vyzkoušení nakladačů a manipulátorů KRAMER byl v Korytech u Klatov velký zájem. 

Široká nabídka strojů

„Během KRAMER DEMO TOUR jsme se snažili ukázat našim zákazníkům vše, co KRAMER může v současnosti nabídnout - od kompaktních stájových nakladačů až po velké zemědělské manipulátory. Kompaktní nakladače KRAMER disponují díky všem řiditelným nápravám nejmenším poloměrem otáčení ve své třídě, o tom se mohli návštěvníci DEMO TOUR na vlastní kůži přesvědčit např. při manipulaci se senáží na jámě nebo při stohování balíků slámy na malém prostoru. Věřím, že právě kompaktní stájové nakladače KRAMER mohou v České republice nahradit ty smykové, jejichž provoz je velmi nákladný. Velký přínos kolových nakladačů KRAMER vidím také v prostorné kabině a velké variabilitě, která umožňuje stroj využít nejen v zemědělství, ale i při údržbě měst,“ hodnotí silné stránky kolových nakladačů Adam Bauer.  
„KRAMER nevyrábí jen kolové nakladače, ale velkou část produkce tvoří i zemědělské manipulátory, které konstrukčně vychází z manipulátorů určených do stavebnictví. Využití v těžkých podmínkách zemědělských provozů je pro tyto stroje ideální. Manipulátory KRAMER jsou robustní, a přesto velmi komfortní stroje, které nabízejí pohodlné ovládání díky systému Smart Handling pro usnadnění opakujících se cyklů při nakládání a dalších inteligentních systémů,“ vyzdvihuje přednosti manipulátorů KRAMER Adam Bauer.

   
Kompaktní kolové nakladače KRAMER vynikají svojí manévrovatelností a konstrukcí robustního pevného (neděleného rámu).  Firma KRAMER nevyrábí pouze kompaktní kolové nakladače, ale i robustní zemědělské manipulátory. Na obou předváděcích dnech byly k vidění modely KT124 a KT276. 


Předváděcí stroje

Pro ty, kteří KRAMER DEMO TOUR nestihli, máme k dispozici několik předváděcích strojů, které Vám rádi předvedeme a zapůjčíme na farmu. V případě zájmu kontaktuje Vaše obchodní zástupce.

Video