Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Úspěšné prodeje sklízecích mlátiček

Když má člověk radost, měl by se o ni umět podělit i s ostatními. Minimálně s těmi nejbližšími, což pro nás vy, naši čtenáři, fanoušci a hlavně uživatelé techniky John Deere, rozhodně jste! Přestože do žní zbývá ještě dost času, máme velkou radost z toho, že si novou sklízecí mlátičku John Deere v tomto roce pořídilo již více než 30 zákazníků. Celkový počet letos dodaných strojů, včetně těch předváděcích, atakuje kulaté číslo 50. Tato čísla pro nás rozhodně nejsou pouze čísla statistická, ale znamenají zúročení intenzivní práce celého prodejního týmu včetně našich nezávislých prodejců a předváděcích jezdců. Vám patří také velký dík za projevenou důvěru v naši techniku.

Největší podíl na těchto číslech má naše stále sílící hvězda, mlátička řady T, která zejména ve své třetí generaci exceluje v minimálním poškození slámy i zrna, čistotě zrna, vysoké univerzalitě při sklizních různých, i speciálních plodin, a ve výkonnosti hravě konkuruje úzkým hybridním koncepcím dalších značek (jak ukázalo přímé porovnávání na polích při loňské předváděcí tour – Nechte se svést). Nová Tčka jsou oblíbená také u službařů. Ti největší službaři se sklizňovou technikou s nimi ročně dělají v obilí kolem 1000 ha, s kukuřicemi k 1500 ha.

Nová generace Tček projevuje svou univerzalitu v široké škále plodin. Perfektní čistota a výmlat jetele nachového v loňské sezóně ve společnosti Agroteam Černochov.

Ale i nová řada S700 si upevňuje svoji pozici a oslovuje i uživatele konkurenční techniky. Letos se do sklizně zapojí hned dvě nové S785 s pásovými podvozky nové generace, tedy přesně takové, jaké jsme loni předváděli. V rámci naší jarní akce se dařilo i finským Wčkám, kterých se do boje o zrno zapojí hned celá pětice.

Pro novou T670 se díky vynikající kvalitě výmlatu jetele lučního rozhodli také v ZEMKO Kožlí a.s.

Vzhledem k enormnímu zájmu o tyto stroje v rámci předsezonních objednávek a k faktu, že na sezónu byl objednán předem daný počet mlátiček, musíme konstatovat, že při nynějším objednání nového stroje již bohužel nezvládneme mlátičku dodat do žní. I přesto, že se naše skladové zásoby značně ztenčily, pořád ale ještě máme co nabídnout. I vy si můžete udělat radost novou sklízecí mlátičkou! Ve všech se můžete těšit například na navigaci zahrnující v základní výbavě tvorbu výnosových map, velmi komfortní výbavu s balíčkem služeb FarmSight, a to včetně bezplatného přístupu na portál MyJohnDeere.com a kompletní telematiku stroje. V případě vašeho zájmu o konkrétní nabídku není nic jednoduššího než kontaktovat naše prodejce. Velice rádi se vám budeme společně se mnou věnovat.

Díky jedinečnému toku materiálu je řada T extrémně šetrná ke slámě. Slámu namačká, pro dosažení správné savosti, ale nenakrátí. Řádek je vzdušný, rychle prosychá a velmi dobře se sbírá.


Jirka Ptáčník | produktový manažer pro sklízecí mlátičky John Deere