Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Úspěšný den otevřených dveří AGRA Řisuty

Již 5. Den otevřených dveří uspořádal dne 10.6.2015 ve svém areálu v Ledcích nedaleko města Kladna zemědělský podnik AGRA Řisuty s.r.o. Této výstavy se pravidelně účastníme i my z regionu Sever, proto ani letošní rok nebyl výjimkou.

Při vzpomínce na loňský ročník se každému vybaví tropické teploty, které v Ledcích panovaly. Letos k nám bylo počasí naštěstí shovívavější, a tak byl den strávený na našem STROM stánku o dost příjemnější. I letos se k naší expozici připojil zástupce společnosti BEDNAR FMT se žlutou závěsnou technikou – pan Ondřej Koníček a zástupce společnosti CRS Marketing v oblasti dopravní a aplikační techniky – Ing. Michael Málek. Oba dva byli po celý den připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy zájemců o tuto techniku.

Akce byla tradičně zahájena ranním seminářem v Řisutské hospodě a přehlídkou odrůdových pokusů s ozimou pšenicí, který spolupořádal OSEV jih s.r.o. v rámci svého polního dne. Nechyběla bohatá tombola, zajímavé občerstvení a hlavně široká přehlídka zemědělských strojů. Naše expozice čítala spoustu zajímavých strojů nejen značky John Deere –  za zmínku nepochybně stojí novinka letošního roku samochodný postřikovač R4040i, který je nástupcem evropské verze samochodného postřikovače 5430i s vylepšeným motorem. Předvedli jsme i traktory, konkrétně modely 8345R, 6210R a 6130R. Chybět nemohly ani stroje z malé techniky – užitkové vozidlo Gator XUV 855D s pohonem všech čtyř kol a zahradní sekačka John Deere. K vidění taktéž byla již avizovaná žlutá technika firmy BEDNAR FMT, konkrétně diskový podmítač Atlas AO 6000, dlátový pluh Terraland TN 3000 HM7R a předseťový kompaktor Swifter SO 6000. Návštěvníci si mohli prohlédnout i výměnný systém nástaveb od firmy Annaburger HTS 22.79 a rozmetadlo AXIS 40.1 od firmy KUHN.

Děkujeme návštěvníkům za příjemnou atmosféru a budeme se těšit napřesrok na viděnou.