Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Využijte poslední dny TechAgra k návštěvě naší expozice

Ještě do tohoto čtvrtka máte možnost navštívit naši jedinečnou expozici v pavilonu P v rámci letošního veletrhu TechAgro. A že jsme si opět s přípravami toho, co Vám ukážeme, dali záležet. Za zmínku jistě stojí automatická sklízecí mlátička S700 oceněná cenou Grand Prix TechAgro 2018, traktor John Deere 6250R s novým joystickem CommandPro a mnoho dalšího. Rozhodně nesmíte vynechat náš fanouškovský stánek StromShop, kde je možné zakoupit originální kolekci reklamních předmětů John Deere nebo si nechat zvěčnit své jméno či přezdívku na kšiltovku prostřednictvím již tradičního vyšívacího stroje. Nezapomeňte také na naši venkovní plochu před pavilonem P. Tato část naší expozice je věnována transportní a manipulační technice značek Pronar a Kramer. 

Podpořte náš traktor John Deere 6250R v Anketě Traktor roku 2018 zde.


U našeho hlavního pultu si můžete vyzvednout také nové vydání časopisu STROM.


Pro majitele a obsluhy traktorů John Deere máme připravenou zeď cti, kam můžete napsat své vlastní dojmy ze svých zelenožlutých traktorů.


Hlavním motivem naší expozice je 100 let výroby traktorů.


Během výstavy je možné také využít možnosti komentovaných prohlídek v podání našich produktových manažerů, registrujte se zde.