Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Začátek žní 2017

Tímto vám přinášíme krátké shrnutí prvních žňových týdnů, během nichž se do žní zapojilo hned několik nových sklízecích mlátiček John Deere. 

Jako jeden z prvních odstartoval 20. června letošní žně John Deere T670i ze společnosti AGROTEAM Černochov. Nový model sklízecí mlátičky John Deere řady T předvedl naplno při sklizni inkarnátu výhody velké separační a čistící plochy. Sklízecí mlátička vybavená lištou 630X se záběrem 9,15 m dosahovala průměrné výkonnosti 5 ha/h při spotřebě 10,6 l/ha. 

24. června se do žní na Moravě zapojilo i nové eSko společnosti DAŇHEL AGRO a.s., největšího poskytovatele služeb technikou John Deere v ČR. V hustém porostu ozimého ječmene dosahovala sklízecí mlátička výkonnosti okolo 4 ha/h. Mlátička je vybavena přijímačem StarFire 6000 a displejem GreenStar 2630 umožňujícím dokumentaci klíčových sklizňových dat, které je možné vyhodnotit prostřednictvím sytému myjohndeere.com, kam jsou automaticky bezdrátově odesílány. 

Začátkem posledního červnového týdne vyrazil do žní i pan Puchala s novým T660i. Kombajn bude provozován převážně ve službách, proto je vybaven pohonem 4x4, svahovým vyrovnáváním Hillmaster, satelitní navigací StarFire6000, mapováním výnosů a pro velké přesuny automatickou převodovkou ProDrive umožňující jízdu po silnici rychlostí až 40 km/h, tedy kompletní vybavení pro moderního službaře, který dokáže vyhovět jakýmkoli požadavkům dnešního zemědělce. 28. června sklízel pozemky ozimého ječmene a pšenice okolo obce Pavlov.

Poslední červnový týden uzavřelo předání sklízecích mlátiček T660 Hillmaster a S690 do společnosti Lukrena a.s. Dolní Lukavice prostřednictvím našeho střediska v Dobřanech. 


Ing. Lešek Podhorský
Marketingový specialista
STROM PRAHA