Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zažijte ten rozdíl se zahradní technikou John Deere

Již si nemusíte lámat hlavu nad tím, jakou zvolit zahradní techniku pro údržbu svojí zahrádky. V zásadě jsou na výběr čtyři druhy strojů. Na menší zahrady ruční sekačku, na ty větší zahradní traktor a pro oboje provzdušňovač. Pokud se sekáním trávy nechcete zabývat, můžete si pořídit sekačku robotickou. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment zahradní techniky. Zažijte ten rozdíl.

 

Ruční sekačky a skarifikátory

U nás si můžete vybírat z více než 30 modelů ručních sekaček a provzdušňovačů - skarifikátorů. Nabízíme elektrické sekačky, mulčovací sekačky, sekačky se sběrem, s pojezdem, s elektrickým startérem apod. Rozdělujeme je na standardní (ekonomické) modely a prémiové sekačky. U prémiových modelů naleznete mnoho vyspělých prvků - patentovaný systém nuceného sběru trávy pomocí turbíny TurboStar, hliníkové šasi, ložiska ve všech kolech, indikátor naplnění koše a další vychytávky.