Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zelený více než jen svojí barvou

Mnoha uživatelům kompaktních traktorů včetně měst a obcí, golfových hřišť a dalších firem záleží na ekologickém provozu strojů, které používají. Výsledkem je, že výrobci osazují své stroje nejmodernější technologií, která zajistí, že motory mají co nejnižší emise při zachování vysokého výkonu.

Filtr pevných částic

Nové kompaktní traktory John Deere 4066M a 4066R splňují tyto zelené požadavky několika způsoby, především pak díky plně integrovanému filtru pevných částic DPF. Tato inovace má za následek snížení škodlivých emisí a udržení výkonu pro splnění požadavků svých zákazníků.

   
Kompaktní traktory John Deere řady 4 Jsou využitelné pro mnoho aplikací

Technologie ze zemědělských traktorů

Tyto traktory se čtyřválcovým motorem o výkonu 66 koní používají stejnou technologii, jako jejich větší příbuzní, zemědělské traktory John Deere. Toto řešení bylo také navrženo s ohledem na snadný servis. Mimo standardní servisní intervaly není nutná žádná další údržba, což snižuje požadavky na obsluhu.

Navíc je snadné ovládání stroje zajištěno vyzkoušenou hydrostatickou převodovkou John Deere eHydro s pedály TwinTouch, pro snadnou změnu směru jízdy.

Oceněný systém Hitch Assist

Nejvyšší model této řady, 4066R, je navíc vybaven oceněným systémem zadního závěsu Hitch Assist systém, který umožňuje ovládání pojezdu traktoru z místa u zadního závěsu. To umožňuje snadné připojení a odpojení nářadí. Externí tlačítka umístěná na zadním blatníku umožňují popojíždět s traktorem vpřed a vzad rychlostí 12mm za sekundu a také zvedat a spouštět závěs dle potřeby.

 

Specifikace traktoru 4066M/R

Model

Výkon motoru (koní)

Převodovka

PTO

Ot/min

Max. zdvihová kapacita kg

4066M/R

66

3-rozsahy eHydro

540

1420