Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Země živitelka - 44. ročník

Hlavním tahákem naší expozice na již 44. ročníku agrosalonu Země Živitelka byla sklízecí mlátička John Deere T670i s pásovým podvozkem, která ještě pár dní před začátkem výstavy sklízela hektary během své předváděcí tour po jižních Čechách. I díky tomu se výstavní plochou nesla nostalgická vůně končících žní. Na výstavní ploše číslo 210 o rozloze 410 m3 jsme prezentovali nejen techniku John Deere, ale také značky Bednar, Pronar, Kramer a Kuhn. 

John Deere na ploše 210

Technika John Deere nejsou jen traktory, řezačky a sklízecí mlátičky, ale také postřikovače a lisy. Dalšími zajímavými stroji z naší expozice byla souprava traktoru John Deere 6215R s taženým postřikovačem R962i PowrSpray. V rámci interaktivní prezentace bylo možné na vlastní kůži shlédnout jednu z předností systému PowrSpray, a to rychlost plnění.
Na naší výstavní ploše byl krom jiného prezentován i zcela nový přijímač StarFire 6000 a také lis F440E. Část plochy patřila i malé mechanizaci John Deere zastoupené ručními sekačkami, sekacími traktory a kompaktním traktorem nové řady 2R.

Naši výstavní expozici navštívil i ministr zemědělství, pan Marian Jurečka.

Produktový manažer Marek Fikejs představuje přednosti systému PowrSpray.

Ukončená tour „Nechte se svést!“

„Během svých 11 zastávek v jižních Čechách sklidila vystavená mlátička John Deere T670i s lištou délky 7,6 m a s průměrnou spotřebou 15,3 l/ha celkem 540 hektarů. Tímto jedinečným způsobem prezentace sklízecí mlátičky jsme se chtěli jednak odlišit a hlavně vyzdvihnout velmi slušné výsledky našich předváděcích Téček, kterých v letošních žních dosáhly. Bylo také skvělé nakonec názorně ukázat, jak takový stroj vypadá po jedné pracovní sezóně,“ komentuje letošní demotour Jiří Ptáčník, produktový manažer sklízecích mlátiček John Deere.

Demotour „Nechte se svést!“ v číslech.

Sklízecí mlátička T670i s lištou 7,6 m sklidila za letošní demotour 540 hektarů v regionu jižních Čech.

Bednar, Pronar, Kramer a Kuhn

„Díky rozšíření portfolia o značky Kramer a Pronar jsme byli nuceni rozšířit i výstavní expozici z loňských 285 m3 na konečných 410 m3,“ komentuje nárůst výstavní plochy marketingový ředitel Martin Hučko. Mezi vystavenými stroji nechyběla ani technika Bednar, kterou zastupoval secí stroj Omega s plastovým zásobníkem o objemu 3000 l a pracovním záběrem 3 metry. Značka Kramer byla v naší výstavní expozici zastoupena hned dvěma stroji – kloubovým nakladačem KT35.8 a velkým manipulátorem KT357.

Část výstavní plochy patřila manipulační technice Kramer, kterou zastupovaly modely KT35.8 a KT357.

Za značku Pronar jsme vystavili návěs 669, který můžete do vyprodání zásob pořídit za akční cenu.

Secí stroj Bednar Omega OO 3000L s plastovým zásobníkem o objemu 3000 l.

V rámci českobudějovického výstaviště byla k vidění také sklízecí řezačka 8600i a novinka letošního roku - John Deere 5R. Tímto jím děkujeme všem těm, kteří navštívili naši výstavní plochu!

Letošní novinka John Deere řady 5R. 

Na českobudějovickém výstavišti byla k vidění i sklízecí řezačka 8600i.