Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Získali jsme ocenění Czech Superbrands

Komise expertů Business Brand Council programu Czech Superbrands udělila Superbrands Business Award naší společnosti STROM PRAHA a.s. za propagaci značky John Deere v ČR. Získáním tohoto ocenění jsme se zařadili mezi elitu značek, které mohou sloužit jako příklad úspěšného rozvíjení a dynamického vylepšování image značky. Ocenění Czech Superbrands je pro naše zákazníky zárukou kvality a povzbuzením při jejich každodenních rozhodnutích.

Cena Business Superbrands Award, která v daném regionu oceňuje značky na základě obchodních výsledků a názoru odborné poroty, je pro firmu důkazem pozitivní zpětné vazby a silného povědomí o její značce. Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě odborných kritérií, firmy tedy nemohou o nominaci žádat.  O udělení Business Superbrands Award rozhoduje v návaznosti na nominaci podloženou obchodními výsledky expertní skupina Business Brand Council, tvořená odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti marketingu značky, zástupci profesních organizací, špičkovými kreativci a význačnými experty na oceňování značek.

Diplom Superbrands

Mezinárodní program Superbrands

Tento program odstartoval před 20 lety ve Velké Británii, v České republice byl právě zahájen jeho třetí ročník. Od počátku měl jasný záměr: poskytnout zákazníkům přehled o významných značkách, které ovlivňují jejich každodenní životy. Program měl jasný cíl: uvést do středu pozornosti mimořádně silné značky a prezentovat příklady pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a učili. Od té doby se tento program stal populárním na celém světě a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech. Komise Brand Council má klíčovou roli a odpovědnost v každé zemi, která se programu účastní. Organizátoři soutěže proto vybírají pro tuto roli jen vysoce uznávané odborníky, a to na základě přísného výběrového procesu. Oceněné značky získají právo používat prestižní ocenění, zlatou plaketu Superbrands, a zařadí se tak do elitní skupiny nejvýznamnějších značek v daném regionu.

Více informací o Superbrands: www.czechsuperbrands.com, případně na facebookové stránce https://www.facebook.com/czechsuperbrands.

 

Lukáš Hůla
vedoucí úseku marketingu a podpory prodeje