Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
23. 6. 2017

Je dobojováno!

Určitě jste jej minimálně zaznamenali, nebo se do něj i aktivně zapojili, řeč je o Evropském mistrovství řidičů 2017.

Více informací

19. 6. 2017

„Škorpíci“ odhazují zelenobílý plášť

Od 1. června 2017 se náš trh se zemědělskými teleskopickými manipulátory rozrostl o další stroje špičkového německého výrobce Kramer. Tyto stroje nejsou na první pohled příliš známé, ale již na ten druhý si zkušený pozorovatel všimne povědomých tvarů a provedení.

Více informací

16. 6. 2017

Výstava Naše Pole opět s naší účastí

Ve dnech 13.-14.6.2017 proběhla v Nabočanech u Chrudimi tradiční výstava odrůd, ochrany a výživy zemědělských plodin, která je spojená i s výstavou zemědělské techniky. Naše středisko Nový Dvůr se této hojně navštěvované akce účastní každým rokem, letošní expozici si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Více informací


14. 6. 2017

Polní den BEDNAR po roce opět v Městci Králové

Letošní ročník Polního dne BEDNAR, kterého jsme tradičně partnery, se po roce opět vrátil na pozemky Zemědělské společnosti Sloveč a.s. V tomto roce navíc slaví společnost BEDNAR již 20 let od svého založení. Pojďte si proto s námi prohlédnout 20 fotografií zachycujících Polní den BEDNAR, tak jak jsme jej viděli my.

Více informací

5. 6. 2017

Už jste viděli John Deere do chmelnic?

Letos jsme prostřednictvím našeho střediska v Lounech dodali řadě zemědělců traktory s úpravou do chmelnic. Jedná se o klasické silné traktory s pouze upravenou kabinou a jiným tvarem blatníků. Díky tomu lze traktory využívat i při klasických polních pracích, v dopravě nebo při práci s čelním nakladačem. Jedním z nových majitelů tohoto stroje je i farma Loužek s.r.o. hospodařící na Lounsku v okolí vesnice Obora.

Více informací

29. 5. 2017

Vždy připojen

Žně jsou až příliš krátké na to, abyste během nich ztráceli čas. Prostor pro sklizeň se neustále zkracuje a to nejen kvůli vlivu počasí. Jednou z cest je samozřejmě možnost pořízení stále větších a výkonnějších mlátiček. Tam ale můžeme narazit na druhou stranu mantinelu v podobě hmotnosti, manévrovatelnosti nebo přepravní šířky. Druhou, a to neméně účinnou cestou, je tak využití potenciálu mlátičky.

Více informací

Kalendář akcí

29. 06. 2017, Kralovice, areál Hadačka

Zemědělská výstava na Hadačce 2017

Tradiční zemědělská výstava s účastí našich strojů. Polní pokusy, chovatelský den, výstava zemědělských strojů a spousta dalšího.

Více informací

22. 07. 2017, Žebnice

Traktoriáda - závod traktorů do vrchu

Již 15. ročník oblíbené traktoriády, ve které máme i my svého závodníka. Přijďte se podívat, případně si koupit nějaký upomínkový předmět ze sortimentu našeho e-shopu. Těšíme se na Vás!

Více informací

09. 09. 2017, Peruc - hřiště

Celokrajské dožínky Ústeckého kraje 2017

Tradiční oblíbené dožínky na hřišti v Peruci kde nesmí chybět John Deere a jeho flotila. Srdečně zveme k našemu stánku!

Více informací