Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
12. 12. 2017

Spolehlivé řešení s novými funkcemi

Poslední aktualizace softwaru CommandCentra 4. generace od podzimu nabízí nové možnosti. Krom jiného například snadnou tvorbu hranic pozemku, navádění podle křivky kopírující hranice pozemku nebo vylepšené profily nářadí. My jsme se rozhodli pro Vás některé z těchto možností vyzkoušet v praxi. Co tato nová aktualizace obnáší, se podrobněji dočtete v následujícím článku.

Více informací

8. 12. 2017

Agritechnica 2017

Listopad byl ve znamení představení novinek a především mezinárodního veletrhu Agritechnica. Tuto světovou výstavu není potřeba nikterak více představovat. Pojďme se tedy na pár minut vrátit do výstavních hal, kde byly největší zemědělské novinky k vidění. A protože obrázek vydá za tisíc slov, prohlédněte si především galerii fotografií, které jsme pro vás pořídily ve výstavních expozicích námi zastupovaných značek.

Více informací

27. 11. 2017

Stříbrná medaile za integrované navádění nářadí

Nový systém integrovaného navádění nářadí AutoTrac řídí traktor i meziřádkový kultivátor prostřednictvím kamery a GPS navigace tak, že plevel je účinně a efektivně likvidován i při vysoké rychlosti.

Více informací


23. 11. 2017

Systém závaží do kol získal stříbrnou medaili

Nový systém závaží do kol EZ Ballast Wheels John Deere představuje univerzální řešení pro dotížení traktorů bez využití čelního i zadního tříbodového závěsu. Flexibilní rozložení hmotnosti umožněné tímto systémem umožňuje lepší trakci a menší zhutnění půdy na poli.

Více informací

20. 11. 2017

Mezinárodní federace zemědělských novinářů (IFAJ) zhlédla stroje BEDNAR

V průběhu nabitého říjnového programu výkonné schůzky IFAJ v Českých Budějovicích si mezinárodní novináři prohlédli 6 strojů na precizní zemědělství značky BEDNAR. Představení strojů proběhlo na pozemcích zemědělského družstva Bernartice u areálu v Jestřebicích.

Více informací

15. 11. 2017

StalkBuster od firmy Kemper získal zlatou medaili

Nový systém StalkBuster firmy Kemper je zkonstruován tak, aby narušil strniště přímo pod adaptérem samojízdné řezačky, čímž zlikviduje přirozené prostředí pro přezimování zavíječe kukuřičného a sníží riziko výskytu fusarií v půdě. Není tak již třeba následné mulčování.

Více informací

Kalendář akcí

08. 04. 2018, Výstaviště Brno

TECHAGRO 2018

Více informací