Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
24. 5. 2019

Polní den BEDNAR 2019 již příští týden!

Společnost BEDNAR FMT s.r.o. po roční odmlce opět pořádá největší polní den v České republice. Sedmý ročník populárního setkání zemědělské veřejnosti se uskuteční na pozemcích ZS Sloveč 29. května 2019 od 9:30. V areálu polního dne o rozloze 5 ha, u Městce Králové, pro vás bude připraveno 30 strojů napříč výrobním portfoliem společnosti BEDNAR. Vedle demonstrace technologického pokroku společnosti BEDNAR se můžete těšit na novinky a inovace společnosti John Deere.

Více informací

21. 5. 2019

Automatické řízení pro každého

Přínos fungující navigace je neoddiskutovatelný. Přináší znatelné zvýšení efektivity strojů, úsporu PHM, hnojiv a také postřiků. Pro ty, kteří chtějí využívat spolehlivé řešení odzkoušené u řady zákazníků na starších zelenožlutých strojích, nebo na strojích jiných značek, máme řešení v podobě sady univerzálního volantu John Deere ATU. Jedním z uživatelů této sady je i rodinná farma Zelenina Špic a syn zaměřující se na pěstování především brambor, cibule a česneku v úrodné oblasti Polabí.

Více informací

14. 5. 2019

Kola nebo pásy, pásy nebo kola?

Aktuální zemědělská technika roste nejen z pohledu výkonů, ale také rozměrů, respektive hmotností. Zároveň je tu ale zcela jasný požadavek na šetrnost k půdě. V případě sklízecích mlátiček se nabízí hned dvě cesty. Varianta pásů, nebo varianta kvalitních kombajnových pneumatik. Obě řešení mají své klady i zápory a záleží na konkrétních podmínkách a výzvách, kterým musí daný zákazník čelit.

Více informací


6. 5. 2019

První rok se sklízecí mlátičkou S770i

Touto formou bychom se s Vámi rádi podělili o osobní zkušenosti Sikorových z Třanovic, kteří od loňského roku provozují sklízecí mlátičku S770i vybavenou lištou o záběru 9,15 metru. Zde je jejich první sezóna očima Marka Sikory.

Více informací

23. 4. 2019

Nová bezpečnostní funkce pro displeje a přijímače

Společnost John Deere nyní nabízí nový zapezpečovací systém, který pomůže odradit od krádeže displejů GreenStar a satelitních přijímačů StarFire. Tento systém byl navržen tak, aby v případě odcizení součástí znemožnil jejich další použití.

Více informací

10. 4. 2019

Úspěšné prodeje sklízecích mlátiček

Když má člověk radost, měl by se o ni umět podělit i s ostatními. Minimálně s těmi nejbližšími, což pro nás vy, naši čtenáři, fanoušci a hlavně uživatelé techniky John Deere, rozhodně jste! Přestože do žní zbývá ještě dost času, máme velkou radost z toho, že si novou sklízecí ...

Více informací

Kalendář akcí

29. 05. 2019, Pražská 744, 289 03 Městec Králové

Polní den BEDNAR 2019

Srdečně Vás zveme na tradiční Polní den BEDNAR 2019. V letošním roce se ještě blíže podíváme na benefity plynoucí z využívání inovativních technologií John Deere a BEDNAR a na jejich přínosy pro Vaše hospodaření. Registrujte se a získejte dárek: https://www.polnidenbednar.cz/

Více informací

12. 06. 2019, Třebusice 17, 273 41 Brandýsek

Inovace způsobu založení a vedení porostů

Více informací