Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

6. DOD Agra Řisuty úspěšně za námi

Máme za sebou již 6. Den otevřených dveří zemědělského podniku AGRA Řisuty s.r.o., který se tradičně konal v areálu firmy v Ledcích nedaleko města Kladna. Letos tato zajímavá přehlídka zemědělské techniky s naší účastí připadla na středu 15. června.

Naše letošní expozice byla, co se vystavených strojů týče, velmi bohatá. Na první pohled návštěvníky John Deere stánku upoutal krásný naleštěný kombajn T660 Hillmaster, který zaujímal největší kus výstavní plochy. Mezi vystavenými novinkami bylo možno si prohlédnout traktor 8370R s převodovkou E23, traktor 7290R taktéž s převodovkou E23, traktor 6120M s novinkovou odpruženou kabinou a lis 960. Na stánku bylo možno zastihnout i našeho nového produktového specialistu přes kombajny a systémy AMS, Mgr. Jiřího Ptáčníka.

Mezi vystavovanými stroji nechyběl ani Bednar FMT se svou žlutou závěsnou technikou. K vidění byl šestimetrový kompaktor S0 6000, diskový podmítač X0 8000F vybavený A disky nebo třímetrový Terraland zapůjčený firmou LUPOFYT Chrášťany s.r.o. u Rakovníka. Bližší informace a případné dotazy ohledně žluté techniky byl připraven zodpovědět přímo regionální ředitel obchodu pro ČR a Polsko Ing. David Ryčl.

Děkujeme podniku AGRA Řisuty s.r.o., který do naší expozice zapůjčil námi dodaný výměnný systém HTS 22.79 od firmy Annaburger sestávající se ze dvou koreb, rozmetadla a cisterny o objemu 18m3. I toto bylo na našem stánku k vidění.

 

Poděkování si zaslouží i náš vážený zákazník, pan Tomáš Jelen, který se zhostil cateringu a pro příchozí griloval výborné maso včetně klobás vlastní výroby a ještě nám do expozice zapůjčil svůj postřikovač R4040i.

Ačkoliv počasí zprvu tomuto dni moc nepřálo, odpoledne se naštěstí umoudřilo a Den otevřených dveří v Ledcích byl opět úspěšnou akcí.  Věříme, že si u nás každý návštěvník našel to své a budeme se těšit na shledání v příštím roce.

 

Bc. Pavla Kubíková, administrátor webu regionu Sever