Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Další povedená Peruc za námi

Další, již osmé dožínky uspořádal v sobotu 12. září Ústecký kraj v obci Peruc na Lounsku. Na této velké regionální akci nemůžeme chybět, tudíž nás naši zákazníci i všichni kolemjdoucí mohli opět potkat na již tradičním místě situovaném hned vedle hřiště. A že letos bylo na  co se dívat... 


Počasí se tento rok vyvedlo daleko lépe než loni, teploty dosahovaly příjemných hodnot, slunce pálilo přiměřeně, pivo ze Zichoveckého pivovaru bylo ideálně vychlazené, proto nic nebránilo tomu předvést naše John Deere stroje v plné parádě. K této expozici se jako již tradičně připojily i další značky, nejvíce zástupců měly žluté stroje firmy BEDNAR FMT.

Na dožínky v Peruci se vždy poctivě připravujeme již několik dní předem, všechny stroje se musí umýt, naleštit, převézt a atraktivně rozestavět na naší ploše. Letos se to určitě podle velkých ohlasů opět vydařilo, na našem stánku nebyl ani chvilku klid. I letos jsme povozili děti a dospělé zájemce užitkovým vozítkem Gator, vpustili jsme nadšence do kabin některých velikánů a všechny naše zákazníky jsme se snažili i dobře nasytit a napojit. Za skvělý catering děkujeme našemu zákazníkovi, panu Tomáši Jelenovi, na jehož maso z grilu se nedá jinak než pět ódy.

Dožínky Ústeckého kraje každoročně nabízejí přehlídku zemědělské techniky, celodenní kulturní doprovodné akce, expozice chovatelů domácího zvířectva, pěstitelů a zahrádkářů, ukázky řemeslného umění, večerní hudební zábavu, stánky s občerstvením, drobným zbožím a také pouťové atrakce, každý si zde najde to své.

Děkujeme všem našim zákazníkům, návštěvníkům a kolegům a těšíme se na Peruc v roce 2016!