Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prosincový den otevřených dveří na středisku Stará Paka

V předvánočním čase se na středisku ve Staré Pace již tradičně konal návštěvníky oblíbený den otevřených dveří.

V pátek 19.12.2015 navštívilo prostory střediska ve Staré Pace více než 250 zájemců o zemědělskou, komunální a lesnickou techniku, čekalo zde na ně bohaté a chutné občerstvení. Nechyběly informace k vystavovaným strojům i dárkové předměty pro děti a příznivce techniky John Deere.

Každý zájemce si mohl sednout do vybraného modelu a vyzkoušet komfortnost a intuitivnost ovládání.

Z vystavované techniky nade všemi vyčníval traktor 8345R s Powershiftovou převodovkou e23 a nadstandardní Ultimátní výbavou. Za tímto traktorem byl zapojen diskový podmítač BEDNAR Swifterdisk o záběru 10 m. Největší zájem ovšem sklidil šikovný malý traktor 5055E s čelním nakladačem. Sklízecí techniku prezentoval kombajn T660 s pásovou lištou a svahovým vyrovnáváním Hillmaster. Největší zastoupení traktorů měla na letošním dni otevřených dveří řada traktorů 6R a 6M. Ze zahradní a komunální techniky byl k vidění nejprodávanější model zahradních traktorů X155R a úspěšná novinka pro rok 2015 komunální traktůrek X950R s hydraulickým vyklápěním koše. Značnou část pozornosti na sebe upoutaly také stroje pro zpracování půdy firmy Bednar FMT, pícninářská technika od firmy Kuhn a dopravní technika WTC Písečná. Zvláštní pozornost byla věnována univerzálním nakladačům značky AVANT.

Pro případné zájemce o financování byli na Den otevřených dveří přizváni zástupci společnosti Raiffeisen Impuls Leasing GmbH, kteří ochotně a trpělivě vysvětlovali podmínky financování, aťjiž možnost leasingu nebo úvěru.

Velké poděkování  za občerstvení patří Restauraci na mostě.

Taktéž děkujeme zástupcům firem Bednar FMT, Kuhn, Avant za osobní účast a poradenství.

Všem návštěvníkům, zákazníkům, obchodním partnerům a přátelům děkujeme za návštěvu a doufáme, že se Vám u nás líbilo.

 

Ing. Radomír Sedláček, prodejce zemědělské techniky regionu Sever (středisko Stará Paka)