Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

První předané 9570RX v Čechách

V pátek 15. července jsme byli svědky historického okamžiku – středisko v Lounech předávalo nový čtyřpásový traktor John Deere 9570RX neboli první předané RX v Čechách. Nový majitel, pan Jan Korous, hospodařící s bratry na farmě Agro Korous v Poplzích u Libochovic, jej vyměnil za traktor 8320RT.

Farma bratrů Korousových je naším váženým zákazníkem již delší dobu. Jelikož hospodaří na ploše necelých 1000 hektarů s minimálním počtem zaměstnanců, byl důvod pro pořízení nového RX nasnadě. Stroj jim bude sloužit pro agregaci se stroji pro hloubkové zpracování půdy a zásobního hnojení. Do budoucna mají v plánu spojit 9570RX se strojem firmy BEDNAR DO 6000 a to už nějaké ty koně potřebuje. Ze zajímavých strojů má farma ve své stáji ještě pásový traktor John Deere 8360RT anebo 6řadé polní brány BEDNAR Striegel PE 12000.

 

zleva: František Kos (obchodní zástupce - středisko Louny), Jan Korous, Miroslav Synek (vedoucí servisu - středisko Louny) 
zleva: František Kos (obchodní zástupce - středisko Louny), Jan Korous, Miroslav Synek (vedoucí servisu - středisko Louny)

Co přináší řada 9RX?

Řada 9RX je opravdu průkopnickou řadou mezi traktory. Traktory o celkové šířce pouhé 3 metry (s pásy o šířce 762mm) jsou vyrobeny výhradně pro vysoký tahový výkon. Mají 4 pásy a díky většímu otisku přenáší na zem více výkonu než dvoupásové traktory a traktory s dvojitou montáží kol. Díky integrovaným inteligentním řešením vám na poli poskytnou veškeré výhody. Výkon, který potřebujete dodaný přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete.

 

Bc. Pavla Kubíková, administrátor webu regionu Sever