Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Střední Čechy mají nové středisko v Kostomlatech

25. a 26. června jsme slavnostně otevřeli nové středisko v Kostomlatech nad Labem, kam se přesunulo naše současné servisní místo z Horních Počernic. K přesunu došlo především kvůli strategickému významu nové pozice, která umožňuje lepší péči o zákazníky v tomto regionu a rychlejší uspokojení jejich potřeb. I přes ne úplně vhodný termín akce si našlo cestu do našeho nového střediska skoro 200 osob, za což mnohokrát děkujeme.

V areálu bylo k vidění kompletní portfolio zemědělské techniky Na otevření nového střediska přišlo během dvou dní téměř 200 návštěvníků, což bylo v tuto dobu velkým úspěchem.
V areálu bylo k vidění kompletní portfolio zemědělské techniky.       Na otevření nového střediska přišlo během dvou dní téměř 200 
                                                                                                                         návštěvníků, což bylo v tuto dobu velkým úspěchem.
 

Zkušený team v nových prostorách
V areálu Dvoru Kostomlaty proběhla rekonstrukce prostor o velikosti 600 m2 spolu s dostavbou nové moderní haly o výměře 300 m2. Tak vzniklo zázemí s vysokým komfortem, velikou servisní plochou, moderním vybavením a přípravky, které nabídne perfektní servis zemědělským strojům, což je pro nás to nejdůležitější. O řádné uspokojení Vašich požadavků se postarají 2 obchodníci a bezproblémový chod zajistí šestičlenný servisní team. 

Nejdůležitější součástí střediska je silný obchodně - servisní team, který tvoří 6 servisních techniků a 2 prodejci. Nová servisní hala nabídne moderní zázemí s vysokým komfortem a efektivitou.
Nejdůležitější součástí střediska je silný obchodně - servisní team,     Nová servisní hala nabídne moderní zázemí s vysokým 
který tvoří 6 servisních techniků a 2 prodejci.                                                       komfortem a efektivitou.
 

Skoro 200 osob a to nejdůležitější
V areálu bylo k vidění kompletní spektrum techniky John Deere od zahradní techniky, přes traktory, lisy až po sklízecí mlátičky, které doplnily stroje značek Bednar nebo KUHN. Během dvoudenního programu přilákaly skoro 200 návštěvníků. Samozřejmě, že nemohly chybět ani žhavé novinky letošního roku jako sklízecí mlátička W440, která si již našla svého zákazníka, nebo plečka Bednar Row-Master.

Z představených novinek byla vystavena nová sklízecí mlátička John Deere W440, která si již našla svého zákazníka. Zájem mezi lidmi přitahovala i plečka Bednar Row-Master, která pomáhá eliminovat plevel v porostu cukrové řepy.
Z představených novinek byla vystavena nová sklízecí mlátička        Zájem mezi lidmi přitahovala i plečka Bednar Row-Master, která 
John Deere W440, která si již našla svého zákazníka.                          pomáhá eliminovat plevel v porostu cukrové řepy.
 
Ing. David Pokorný, Brand Manager