Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Servis

V současné době je servisováno přes 3000 strojů značky John Deere a přes 1000 strojů ostatních (půdozpracující stroje, mulčovače, mačkače, kosy, shrnovače, vyvážečky, frézy, dopravní technika apod.) Servis poskytujeme i na závěsné stroje od firmy John Deere nebo jiných prodávaných značek.

Servisní zabezpečení v záruční době (u většiny strojů John Deere 1+3 roky) je samozřejmostí. V pozáruční době se snažíme zaměřit na prevenci a tím předcházení poruchám u strojů v období jejich intenzivního nasazení, čímž se snažíme našim zákazníkům snížit náklady na opravy a prostoje. Důraz je kladen na použití originálních nebo osvědčených náplní, náhradních dílů a spotřebního materiálu.

V nabídce servisních služeb si zákazník může zvolit způsob péče jemu nejlépe vyhovující – od servisní smlouvy spojené s množstvím diagnostických úkonů zahrnutých v ceně a objednávkou slevněných náhradních dílů až po možnost servisu pouze na zavolání. Pro stroje John Deere disponujeme nejmodernějším systémem SERVICE ADVISOR.

Kontakty na naše servisní střediska naleznete zde.