Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
6. 5. 2016

Představení nové řezačky řady 8000

Tento týden jsme pro naše zákazníky z Pardubicka a Královehradecka uspořádali představení nové řezačky řady 8000i. Akci zorganizovalo naše středisko Smiřice, a to hned na dvou místech, kam byli pozváni potenciální zájemci o naší revoluční řezačku. Na programu byla jak teoretická část, tak praktické ukázky přímo na modelu 8300i. Více v článku.

Více informací

21. 4. 2016

Den Země pod taktovkou dětí

22. duben je dnem, kdy se každoročně po celém světě slaví Den Země.
Abyste viděli, že nám tento důležitý svátek upozorňující na ničení životního prostředí není lhostejný, přinášíme vám pár jedinečných fotek jako důkaz.

Více informací

1. 2. 2016

Zabijačkové hody střediska Kostomlaty nad Labem

Dne 22.1.2016 si kolektiv střediska v Kostomlatech nad Labem dovolil pozvat širokou zemědělskou veřejnost na přátelské posezení v příjemném prostředí Restaurace ve Staré Lysé s příležitostí ochutnat pestré vepřové menu.

Více informací


17. 1. 2016

Novinky a inovace Bednar FMT pro rok 2016

Pro nadcházející rok přichází firma Bednar FMT na trh se třemi novinkami a dvěmi významnými inovacemi pro stroje současného výrobního programu. Mezi novinky patří přední zásobník FERTI-BOX FB_F, cambridge válce GALAXY GE a meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN. Inovacemi prošel kombinovaný kypřič TERRALAND DO a secí stroj OMEGA OO.

Více informací

15. 1. 2016

Prosincový den otevřených dveří na středisku Stará Paka

V předvánočním čase se na středisku ve Staré Pace již tradičně konal návštěvníky oblíbený den otevřených dveří. V pátek 19.12.2015 navštívilo prostory střediska ve Staré Pace více než 250 zájemců o zemědělskou, komunální a lesnickou techniku.

Více informací

14. 9. 2015

Další povedená Peruc za námi

Další, již osmé dožínky uspořádal v sobotu 12. září Ústecký kraj v obci Peruc na Lounsku. Na této velké regionální akci nemůžeme chybět, tudíž nás naši zákazníci i všichni kolemjdoucí mohli opět potkat na již tradičním místě situovaném hned vedle hřiště. A že letos bylo na co se dívat...

Více informací

Kalendář akcí

08. 06. 2016, Rostěnice

5. ročník Polní den BEDNAR

Navštivte 5. ročník polního dne BEDNAR, který se letos bude konat v Rostěnicích. Jsme generálním partnerem akce, takže se můžete těšit na traktory John Deere v agregaci s technikou BEDNAR. Uvidíte i žhavé novinky John Deere pro letošní rok. Těšíme se na Vás!

Více informací

15. 06. 2016, Ledce, okres Kladno

6. DOD Agra Řisuty

Zveme vás na již 6. ročník oblíbeného Dne otevřených dveří společnosti Agra Řisuty do obce Ledce. Součástí je i tradiční odborný seminář a přehlídka odrůdových pokusů s ozimou pšenicí.

Více informací