Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
18. 6. 2018

Společnost Deere koupila předního výrobce produktů vyrobených technologií uhlíkových vláken

V letošním roce společnost Deere & Company podepsala konečnou smlouvu o koupi společnosti King Agro, soukromého výrobce produktů vyráběných technologií uhlíkových vláken se sídlem ve španělské Valencii a s výrobním závodem v argentinské Campaně.

Více informací

11. 6. 2018

David Lafata a John Deere pečují o fotbal

David Lafata , šestinásobný nejlepší střelec 1. české fotbalové ligy, je velikou inspirací pro mladé fotbalisty. Stejně jako technika John Deere pečuje o špičkové sportovní trávníky po celém světě, pečuje David o fotbalový růst mladých fotbalistů. Proto jsme v rámci společného focení zorganizovali na hřišti SK UNION Čelákovice trénink s mladými fotbalisty. Mladí sportovci si tak ...

Více informací

4. 6. 2018

Dva návěsy Pronar v Bohuňově

Společnost Bohuňov a. s. patří mezi majitele transportní techniky Pronar. První vanový návěs Pronar T669/1, v provedení dvoustranného sklápění, zde pracuje od roku 2015. Na podzim minulého roku k němu přibyl druhý návěs T669. Společnost Bohuňov a. s. hospodaří na výměře 950 hektarů v okrese Žďár nad Sázavou. O zkušenosti s transportní technikou Pronar se s námi podělil ředitel společnosti pan Vít Mičín.

Více informací


1. 6. 2018

Meziřádková kultivace cukrové řepy na slévavých půdách

Zemědělská společnost Sloveč se řadí dlouhodobě mezi největší a nejvýznamnější pěstitele cukrové řepy v České republice. Každoročně zde sejí více než 450 hektarů této plodiny. Již třetím rokem využívají k jejímu plečkování meziřádkový kypřič Bednar Row-Master RN s optickým naváděním CultiCam.

Více informací

29. 5. 2018

7. sklízecí mlátička v ZD Mečeříž

Letos první novou předanou sklízecí mlátičkou se stala T670 HillMaster s lištou 630X, tedy s plynule výsuvným dnem o záběru 9,15 metru. Dnes si ji spolu se zástupci vedení společnosti převzala obsluha ZD Mečeříž. V České republice velmi oblíbené Téčko letos slaví 10 let na trhu. Jeho třetí generaci jsme na trh uvedli v loňském roce, kdy jasně ukázalo, že výrazně inovované provedení zákazníkům nabízí velký denní výkon...

Více informací

28. 5. 2018

Oba lisy slisují na farmě a ve službách až 20 000 balíků

Soukromý Statek Bernartice se nachází ve východní části Krkonoš v okrese Trutnov. Jeho majitel Ing. Jan Zuzánek hospodaří na přilehlých pozemcích v nadmořské výšce okolo 550 m n. m. Hlavním zaměřením pana Zuzánka je chov skotu bez tržní produkce mléka a poskytování služeb se sklizňovou technikou. Již šestou sezónu na svém statku provozuje dva lisy John Deere nejvyšší modelové řady 900.

Více informací

Kalendář akcí

20. 06. 2018, Dobřany

Deer Fest

STROM PRAHA a.s. - divize Západní Čechy ve spolupráci s Městem Dobřany Vás srdečně zvou na DEERE FEST.

Více informací

28. 06. 2018, Kralovice, areál Hadačka

Zemědělská výstava na Hadačce 2018

Tradiční zemědělská výstava s účastí našich strojů. Polní pokusy, chovatelský den, výstava zemědělských strojů a spousta dalšího.

Více informací

23. 08. 2018, České Budějovice

Země živitelka 2018

Srdečně Vás zveme na 45. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2018.

Více informací