Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
29. 5. 2017

Vždy připojen

Žně jsou až příliš krátké na to, abyste během nich ztráceli čas. Prostor pro sklizeň se neustále zkracuje a to nejen kvůli vlivu počasí. Jednou z cest je samozřejmě možnost pořízení stále větších a výkonnějších mlátiček. Tam ale můžeme narazit na druhou stranu mantinelu v podobě hmotnosti, manévrovatelnosti nebo přepravní šířky. Druhou, a to neméně účinnou cestou, je tak využití potenciálu mlátičky.

Více informací

22. 5. 2017

Jak se plečkuje 531 hektarů cukrové řepy?

Jedním z několika strojů, který byl letos dodán na rodinnou farmu bratrů Lukášů, je i meziřádkový kypřič Bednar Row-Master RN 9000S. Kypřič pracuje v kombinaci s traktorem John Deere 6155R vybaveným přijímačem StarFire 6000.

Více informací

15. 5. 2017

Den se zemědělskými pneumatikami Bridgestone

Koncern Bridgestone Corporation je významným světovým výrobcem pneumatik. Do tohoto koncernu patří i evropský výrobce zemědělských pneumatik Firestone. Společnost Bridgestone CR s.r.o. ve spolupráci se společností STROM PRAHA se snaží v České republice o osvětu, jak správně obouvat traktory a další kolové zemědělské stroje.

Více informací


9. 5. 2017

Kolový nakladač Kramer v městských službách

V minulém týdnu proběhlo oficiální předání kolového nakladače Kramer KL30.8T zástupcům města Kamenický Šenov. Předání se zúčastnili zástupci technických služeb města a firmy STROM PRAHA. Kolový nakladač Kramer s teleskopickým ramenem a nosností 2 tuny bude nasazen celoročně ve službách městu.

Více informací

5. 5. 2017

Nový přijímač StarFire 6000 v Čechách také v režimu RTK

Přestože s novým přijímačem přišel na trh také signál SF3, který mimo přesnosti navazujících jízd 3 cm zaručí i sezónní opakovatelnost linií a pokryje tak potřeby většiny provozů, existují speciální potřeby, kde je požadována opakovatelnost meziroční. Té lze dosáhnout právě pouze s RTK. Proto ve společnosti EUROFARMS...

Více informací

2. 5. 2017

Lisy díl IV. - Sbaleno do hranata

Hranaté balíky se lépe skladují a s vysokou hustotou zaberou ještě méně místa. Právě ta je typická pro nové lisy John Deere řady L1500, které během "demo tour" 2015 a 2016 předvedly, že jí dokážou dosáhnout bez ohledu nasklízenou plodinu, šířku řádku i její promněnlivost.

Více informací

Kalendář akcí

21. 06. 2017, Farma Ledce u Kladna

Den otevřených dveří Agra Řisuty

Srdečně Vás zveme na tradiční Den otevřených dveří za účasti techniky John Deere.

Více informací

29. 06. 2017, Kralovice, areál Hadačka

Zemědělská výstava na Hadačce 2017

Tradiční zemědělská výstava s účastí našich strojů. Polní pokusy, chovatelský den, výstava zemědělských strojů a spousta dalšího.

Více informací