Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
20. 2. 2018

Již 25 let vsází na John Deere

Na zelenou flotilu již 25 let vsází Chad Olsen, majitel společnosti Olsen Custom Farms, což je americká rodinná firma, která se věnuje službám se sklízecími mlátičkami a sklízí od Texasu až po Kanadu. Ročně celkem sklidí 240 – 280 000 ha. Uznáte sami, že na takovou porci ...

Více informací

15. 2. 2018

Třikrát sázka na stejnou značku

Těžko by se hledala paralela mezi strojírenskou firmou zabývající se výrobou munice, společností původně orientovanou na zpracování odpadů a městskými technickými službami. Jedno společné ovšem všechny tři uvedené subjekty mají. K letní údržbě zeleně i zimní údržbě komunikací využívají kompaktní malotraktory John Deere.

Více informací

6. 2. 2018

Lze mít ještě efektivnější postřikový systém?

Odpovědí je PowrSpray. Firma John Deere svůj systém PowrSpray představila na začátku roku 2016. Cílem bylo nabídnout zákazníkům celkově výkonnější postřikový systém se zaměřením na rychlost plnění, celkovou jednoduchost, přesnost a minimalizovat tak časové ztráty plněním způsobené.

Více informací


1. 2. 2018

Nový traktor 8370R předán panu Pokornému

Na našem středisku Habry jsme minulý týden předali skvěle vybavený kolový traktor John Deere 8370R, který bude novým přírůstkem ve strojovém parku pana Vladimíra Pokorného. Nasazován bude především v agregaci se secím strojem, podrývákem a další půdozpracující technikou. Na fotografie z předání se můžete podívat v galerii.

Více informací

30. 1. 2018

Přesné secí stroje ExactEmerge pro perfektní výsev

Vysoce výkonné přesné secí stroje ExactEmerge od firmy John Deere přinášejí novou úroveň přesnosti setí při rychlosti až 16 km/h. V článku se dočtete o nových funkcích těchto secích strojů, které nyní nabízejí ještě více komfortu pro obsluhu stroje a ještě přesnější uložení osiva s vysokou výkonností.

Více informací

23. 1. 2018

Seznamte se s Hvězdnou obsluhou řezačky John Deere

Vítězem naší unikátní Facebookové kampaně „Hvězdná obsluha řezačky“ se stal pan Miroslav Štipčák. V soutěži, které se zúčastnilo celkem 7 řidičů řezaček z České republiky, získal Miroslav více než 1400 hlasů.

Více informací

Kalendář akcí

08. 04. 2018, Výstaviště Brno

TECHAGRO 2018

Více informací