Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
8. 12. 2017

Agritechnica 2017

Listopad byl ve znamení představení novinek a především mezinárodního veletrhu Agritechnica. Tuto světovou výstavu není potřeba nikterak více představovat. Pojďme se tedy na pár minut vrátit do výstavních hal, kde byly největší zemědělské novinky k vidění. A protože obrázek vydá za tisíc slov, prohlédněte si především galerii fotografií, které jsme pro vás pořídily ve výstavních expozicích námi zastupovaných značek.

Více informací

4. 12. 2017

Další John Deere 9620RX ve východních Čechách

V pátek proběhlo na našem středisku ve Smiřicích slavnostní předání traktoru John Deere 9620RX. Novým majitelem stroje o výkonu 620 koní se stal pan Petr Růžička z Dolní Ředice, který hospodaří ve východních Čechách na celkové výměře cca 1800 ha. Traktor řady 9RX doplnil na farmě dalších pět traktorů John Deere.

Více informací

30. 11. 2017

Další John Deere ve službách Ždírce n. Doubravou

Do služeb města Ždírec nad Doubravou jsme minulý měsíc dodali nový model kompaktního traktoru John Deere 3038R s mulčovačem Koala. Souprava bude zajišťovat jak letní, tak i zimní údržbu ve městě a přilehlém okolí. V galerii si můžete prohlédnout fotografie z předání na našem středisku Habry.

Více informací


27. 11. 2017

Stříbrná medaile za integrované navádění nářadí

Nový systém integrovaného navádění nářadí AutoTrac řídí traktor i meziřádkový kultivátor prostřednictvím kamery a GPS navigace tak, že plevel je účinně a efektivně likvidován i při vysoké rychlosti.

Více informací

23. 11. 2017

Systém závaží do kol získal stříbrnou medaili

Nový systém závaží do kol EZ Ballast Wheels John Deere představuje univerzální řešení pro dotížení traktorů bez využití čelního i zadního tříbodového závěsu. Flexibilní rozložení hmotnosti umožněné tímto systémem umožňuje lepší trakci a menší zhutnění půdy na poli.

Více informací

20. 11. 2017

Mezinárodní federace zemědělských novinářů (IFAJ) zhlédla stroje BEDNAR

V průběhu nabitého říjnového programu výkonné schůzky IFAJ v Českých Budějovicích si mezinárodní novináři prohlédli 6 strojů na precizní zemědělství značky BEDNAR. Představení strojů proběhlo na pozemcích zemědělského družstva Bernartice u areálu v Jestřebicích.

Více informací

Kalendář akcí

08. 04. 2018, Výstaviště Brno

TECHAGRO 2018

Více informací