Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Další John Deere ve službách Ždírce n. Doubravou

foto zleva: vedoucí služeb Bohuslav Němec, obsluha traktoru Miroslav Kolouch, místostarosta města Ing. Bohumír Nikl, servisní mechanik Jiří Stránský, prodejce zemědělské techniky Ing. Aleš Hejkal
 
Do služeb města Ždírec nad Doubravou jsme minulý měsíc dodali nový model kompaktního traktoru John Deere 3038R s mulčovačem Koala. Souprava bude zajišťovat jak letní, tak i zimní údržbu ve městě a přilehlém okolí. V galerii si můžete prohlédnout fotografie z předání na našem středisku Habry.

ZIMNÍ I LETNÍ PRÁCE S JOHN DEERY

Město Ždírec nad Doubravou se nachází na Vysočině v okrese Havlíčkův Brod a žije zde aktuálně přes 3 100 obyvatel. O komunální údržbu se stará organizační složka Služby města Ždírec n. Doubravou pod vedením pana Bohuslava Němce. Do strojového parku služeb již v roce 2009 putoval první John Deere, a to model 3520. Za dva roky jej doplnil zahradní traktor John Deere X748 a v roce 2015 pak kompaktní model 2520. V průběhu let jsme dodali i řadu příslušenství, jako například čelní nakladač, radlice, zametač, rozmetadlo či mulčovač. Technika pak v celém městě zajišťuje jak letní, tak zimní údržbu. Pro ještě lepší zajištění služeb nyní nastala obměna techniky a model 2520 ve Ždírci vyměnili za nový model kompaktního traktoru John Deere 3038R s mulčovačem se sběrem KOALA, oba stroje dodalo naše středisko Habry prostřednictvím prodejce Ing. Aleše Hejkala.

K novému traktoru John Deere 3038R jsme dodali i zadní mulčovač se sběrem KOALA, v plánu je i sněhová radlice.

MODEL JOHN DEERE 3038R

Kompaktní traktor John Deere 3038R patří do řady 3R, která již v základní výbavě nabízí celou řadu pokročilých prvků. Má třívalcový dieslový motor o objemu 1,5 litru a jmenovitý výkon dosahuje 37 koní. Ždírecký traktor je vybaven hydrostatickou převodovkou eHydro s plynulým řazením, má integrovanou kabinu s klimatizací a přední tříbodový závěs Matev. Pohodlí obsluhy zajišťuje sedadlo s vysokou opěrkou, nastavitelný volant a komfortní, ergonomické ovládání. Traktor bude nasazován především při úklidu sněhu, při práci s čelním nakladačem, v rámci letní údržby travnatých ploch s mulčovačem, při opravách a údržbě lesních cest a při ostatních pracích v lese.

Tímto děkujeme vedení služeb za dlouholetou spolupráci a důvěru při nákupu techniky, přejeme spoustu úspěšně odvedené práce s novou technikou.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ