Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Další traktor 6M na rodinné farmě Jamboz

Zleva: Prodejce STROM PRAHA a.s. Michal Dirbák, majitel traktoru Milan Jambor, servisní mechanik Ludvík Gabko

Minulý týden jsme na našem středisku předali další traktor z řady 6M na rodinnou farmu Jamboz, která se zabývá pěstováním zeleniny v Čáslavi a okolních obcích. K modelu 6130M z roku 2014 tak přibyl nový model 6120M, který bude zastávat především lehčí polní práce a kultivaci zeleninových porostů.

ZELENINA Z RODINNÉ FARMY JAMBOZ

Rodinná farma Jamboz má svou tradici již od roku 1987 a zaměřuje se především na pěstování košťálové a kořenové zeleniny, brambor, slunečnice, cibule i bylinek. Aktuálně hospodaří na 58 hektarech a svou produkci prodává na trzích či prostřednictvím tzv. zeleninových bedýnek se sezónní zeleninou. Rozvozy bedýnek probíhaly až do minulého roku jen na Kolínsku a Kutnohorsku, v blízké době se díky plánovanému zavedení e-shopu distribuce rozšíří na celou republiku. V roce 2014 se Jamborovi rozhodli pro koupi traktoru John Deere 6130M, které dodalo naše středisko Habry prostřednictvím prodejce pro Kolín a Kutnou Horu Michala Dirbáka. Na základě spokojenosti s produktem, servisem i službami se tento rok uskutečnilo další předání nového traktoru, tentokrát modelu 6120M.

 

Model 6120M jsme dodali na kultivačních kolech.

NOVÝ MODEL 6120M

Traktor John Deere 6120M bude na farmě zastávat především lehčí polní práce, meziřádkovou kultivaci a proorávání. Dodán byl na kultivačních kolech, součástí dodávky je i sada standardních pneumatik. Model 6120M má čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru a o výkonu 120 koní. Je vybaven převodovkou AutoQuad 24/24 s plazivými rychlostmi, odpruženou přední nápravou a komfortní klimatizovanou kabinou s kompletním pracovním osvětlením.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme rodinné farmě Jamboz za důvěru při nákupu techniky a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce se stroji John Deere.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ