Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DEMO TOUR 2016 s 8300i odstartováno

Tento týden odstartovalo dlouho očekáváné DEMO Tour s naší předváděcí řezačkou John Deere 8300i. Stroj je v režii našeho střediska Habry, kde je zároveň i základna DEMO Teamu. První výjezd si řezačka odbyla při školení demo jezdců, nyní je již v plném předváděcím režimu. Tour začala u našeho zákazníka na Vysočině, sklízela se senáž na loukách nedaleko Světlé n. Sázavou. Koukněte na fotky i video.

SENÁŽE V PLNÉM PROUDU

Na Vysočině jsou senáže aktuálně v plném proudu a pustil se do nich i náš zákazník se sídlem nedaleko Světlé nad Sázavou. Právě zde jsme uskutečnili první předváděcí akci, v době focení se sklízela posečená hmota na poměrně svažitých pozemcích na dohled od světelského nádraží. Jako odvozy zde sloužily tři soupravy traktorů John Deere s návěsy různých značek, dopravní vzdálenost k místě ukládání hmoty byla menší než 10 km. Celková sklízená plocha byla okolo 70 hektarů. Nyní je již řezačka na své další zastávce severně od Kolína, pokud se chcete přijet podívat, kontaktujte našeho vedoucího DEMO Teamu pana Josefa Hamsu tel.: 602 415 703.

Model 8300i má maximální výkon 490 koní, řezací buben s 56
noži, převodovku ProDrive, LED osvětlení a je doslova
nabušený inteligentními systémy.
Celková sklízená plocha byla okolo 70 hektarů. Jako odvozy
zde sloužily tři soupravy traktorů John Deere s
návěsy různých značek.

MODEL 8300i

Náš předváděcí model 8300i je vybaven šestiválcovým motorem o objemu 13,5 litru a jmenovitém výkonu 453 koní, maximální výkon při 1800 ot./min pak dosahuje 490 koní. Motor je uložen podélně, což umožňuje lepší proudění vzduchu a tím i lepší chlazení. Jeho poloha zajišťuje i lepší rozložení hmotnosti. Náš DEMO stroj má převodovku ProDrive, což je plně automatická dvourozsahová převodovka s více než 60% točivého momentu navíc oproti standardní 3-rychlostní převodovce. Kabina je vysoce komfortní, vzdušná a má navíc 30% zasklené plochy pro ještě lepší viditelnost na adaptér, komín i odvozy. Filozofie ovládání je shodná s ostatními stroji John Deere, ovládací prvky jsou ergonomicky navržené. Stroj má navíc také balíček LED pracovního a servisního osvětlení. Kvalitní řezanku zajišťuje řezací buben, který má v případě našeho modelu 56 nožů (v nabídce 40, 48, 56 a 64). Řada 8000 nabízí velice rychlou přestavbu mezi plodinami, zrnový procesor lze za travní kanál vyměnit za velmi krátký čas. Vysoké kvality řezanky je dosahováno i pomocí systému HarvestLab, který sleduje vlhkost, výnos a složení. Náš model bude vybaven sběračem Pick-Up o záběru 3 metry pro sklizeň senáže, v kukuřici bude osazen osmiřádkovým Kemprem. Velkou novinkou, kterou je vybavena i naše DEMO řezačka, je systém Active Fill Control (AFC) - automatický inteligentní plnící systém, který řidiči ušetří více než 6000 stisknutí tlačítka za den. Obsluha může určovat stupeň naplnění, způsob plnění a navíc vše sledovat na monitoru. Systém pracuje ve dne i v noci, ve všech plodinách, v prachu i nepříznivých světelných podmínkách.

V případě zájmu o předvedení naší DEMO řezačky kontaktujte svého obchodního zástupce v autorizované sítí STROM PRAHA a.s.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ