Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den otevřených dveří na středisku Šumperk

Na našem středisku Šumperk jsme v úterý 8.3.2016 uspořádali Den otevřených dveří. Pro návštěvníky jsme připravili pestrou výstavu strojů námi dodávaných značek, několik odborných přednášek, tombolu a samozřejmě i něco k zakousnutí. Jak akce probíhala a kolik nás přišlo navštívit lidí si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY

Začátek akce byl naplánován na devátou hodinu ranní. Program byl zahájen úderem desáté a to úvodním slovem vedoucího regionu Východ a střediska Helvíkovice Ing. Milana Dufka, který návštěníky přivítal a krátce pohovořil jak o historii a současnosti celé naší firmy STROM PRAHA a.s., tak především o střediscích Šumperk a Helvíkovice. Poté předal slovo Ing. Miloslavovi Schejbalovi, který svou řeč zahájil prezentací o historii značky John Deere, pokračoval až k těm největším novinkám letošního roku a představil i významná ocenění DLG. O komunální a zahradní technice pohovořil Lukáš Václavek, předváděcí stroje pro rok 2016 pak představil Vít Žaitlik, Dis. V rámci programu předstoupil před hosty i zástupce firmy Bednar FMT Michal Jurníček, Dis.

Návštěníky přivítal vedoucí regionu Východ a střediska
Helvíkovice Ing. Milan Dufek.
Venkovní expozice zahrnovala stroje od všech dodávaných 
značek, vévodil John Deere.

PESTRÁ VENKOVNÍ EXPOZICE

V areálu střediska byla připravena opravdu pestrá expozice strojů námi dodávaných značek. Výstavě samozřejmě vévodila značka John Deere - vystavili jsme modely traktorů téměř všech řad. K vidění byl například traktor John Deere 7270R, kterého jsme agregovali s žací trojkombinací Pöttinger. Dále pak modely 6130M i 6130R, 6100MC a zástupce řady 5M model 5085M. Komunální a zahradní techniku reprezentoval traktor 4049R, dále pak například užitkové vozidlo Gator či profesionální zahradní traktor X950R. Návštěvníci si mohli prohlédnout i ruční sekačky a různé příslušenství. Ze strojů značky Bednar FMT byl vystaven velmi oblíbený dlátový pluh Terraland a mulčovač Mulcher. Ze stáje Pöttinger jsme vystavili shrnovače, obraceče i žací stroje. V expozici si našel místo i Pronar a to dva přepravníky na balíky. Samozřejmostí byl i stánek s pneumatikami.

K vidění byly modely traktorů John Deere téměř všech řad.
Vystaven byl i Terraland - jeden z nejprodávanějších strojů
Bednar FMT.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto bychom rádi poděkovali všem našim návštěníkům za účast a doufáme, že jste si naše DOD užili stejně jako my. Těšíme se na další setkání s Vámi.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ