Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den Zemědělce 2015 v Kámeni

Ve středu 16.9. a ve čtvrtek 17.9.2015 se v Kámeni u Pelhřimova konala tradiční akce Den Zemědělce, kterou pořádá vydavatelsví ProfiPress a dlouhodobě se jedná o nejnavštěvovanější polní výstavu u nás. Stejně jako na každém ročníku této akce i letos jsme zde měli svou expozici a naší techniku jsme ukázali i v rámci aktivního předvádění.

TECHNIKA JOHN DEERE

Den Zemědělce se koná na letišti u obce Kámen na Pehlřimovsku, které obklopují pole a louky. Naše expozice se nacházela zhruba v polovině plochy určené k výstavě techniky a tento rok byla opravdu pestrá. K vidění byly sklízecí mlátičky W440 a T660, lis na velké hranaté balíky L1534 i na kulaté s variabilní komorou 960. Nechyběl ani samochodný postřikovač R4040i a samozřejmě velká spousta traktorů od těch nejmenších z řady 5GF a E, až po velké polní siláky řady 8R. Ze zahradní techniky si mohli návštěvníci prohlédnout ruční sekačky i zahradní traktory, pozornost budily i užitková vozidla Gator. V rámci aktivního předvádění který je na programu v každém ročníku této výstavy, jsme nasadili naší samojízdnou řezačku John Deere řady 7080 a druhý den pak demo traktor 7230R v agregaci s Terralandem.

 K vidění byl samochodný postřikovač i sklízecí mlátičky.
 Nejpočetnější skupinou vystavených strojů byly traktory.

ZÁVĚSNÁ TECHNIKA

Součastí naší expozice byla i výstava tuzemského výrobce závěsné techniky Bednar, který s námi sdílel i stánek. Vystaven byl například secí stroj Omega, oblíbený dlátový pluh Terraland či mulčovač Mulcher. Dále pak předseťový kompaktor Swifter, radličkový podmítač Fenix a v akci se pak ukázal i diskový podmítač SwifterDisc. Představen zde byl i čelní zasobník na přihnojení. V naší expozici jsme vystavili i tandemový návěs Fortuna a také manipulátor Cat, více techniky od tohoto výrobce bylo k vidění hned u vedlejšího stánku. Nedaleko se nacházela také expozice strojů Kuhn, které rovněž dodáváme.

 V rámci výstavy strojů Bednar byl vystaven i secí stroj Omega.
 Expozice Kuhn se nacházela nedaleko od nás.

Pro naše hosty jsme měli přichystaný stánek s reklamními předměty, kde si mohli ti nejmenší zkusit odrážedla, ti větší si mohli koupit například čepici či tričko. Ve velkém stanu, který byl hned na začátku expozice, pak mohli naší zákazníci a přátelé posedět, občerstvit se a pohovořit. Sezení bylo přichystáno i venku uprostřed výstavy a díky velice teplému počasí bylo hojně využívano. Tímto děkujeme všem návštěvníkům a doufáme, že se u nás všem líbilo.

 
Návštěvníci si mohli koupit reklamní předměty s John Deerem.
 Ti nejmenší si mohli zkusit traktůrková odrážedla.
 
Naši zákazníci a přátelé se mohli občerstvit v našem stanu.
 Posezení bylo připraveno i venku na sluníčku.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ