Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny otevřených dveří na středisku Nový Dvůr

Ve dnech 15.-16. března 2016 se na našem středisku Nový Dvůr konaly tradiční Dny otevřených dveří, které každoročně navštíví velké množství našich zákazníků, obchodních partnerů, přátel a příznivců. Nejinak tomu bylo i letos a vy si nyní můžete ve fotogalerii prohlédnout naši rozsáhlou expozici zemědělské, zahradní i komunální techniky.

SORTIMENT JOHN DEERE

Naše středisko Nový Dvůr se nachází nedaleko města Heřmanův Městec, spadá pod region Východ a do prodejního území patří především okres Chrudim. Každoročně se zde pořádají Dny otevřených dveří a letos tato akce připadla na 15. a 16. března. Oba dva dny vládlo poměrně sychravé počasí, první den pokryla stroje dokonce i vrstva sněhu. To však naše návštěníky neodradilo a přišli se na nás a na naší pestrou expozici strojů podívat. Hned u vstupu byly k vidění ty největší stroje značky John Deere a to tři sklízecí mlátičky, z každé řady byl vystaven jeden model - W440, T550 a S680i. U kombajnů byla k vidění i zbrusu nová řezačka 8300i, kterou budeme již brzy předvádět. Z horkých novinek byl dále k vidění samochodný postřikovač R4030 a po celém areálu bylo k vidění i spoustu modelů traktorů. Vystavili jsme zástupce řady 8R, 7R, 6R, 6M, 6MC i 5M. Ze sortimentu John Deere jsme na výstavní plochu připravili i lisy na kulaté balíky a velkou část výstavní plochy jsme věnovali i zahradní a komunální technice, a to od těch nejmenších ručních sekaček, až po profesionální speciály.

Hned u vstupu vítaly návštěníky ty největší a nejsilnější stroje
značky John Deere - tři kombajny a řezačka.
Velkou část výstavní plochy jsme věnovali zahradní a 
komunální technice.

ZÁVĚSNÁ A MANIPULAČNÍ TECHNIKA

V pestré venkovní expozici samozřejmě nemohla chybět ani závěsná technika, kterou na středisku Nový Dvůr dodáváme především od značek Bednar FMT, Kuhn, Kverneland či Agrometall. Na ploše věnované strojům od tuzemského výrobce Bednar FMT byl k vidění průřez sortimentem především půdozpracující techniky, tedy předseťové kompaktory, podmítače nebo dlátové pluhy Terraland. Vystaven byl i secí stroj Omega a mulčovač rostlinných zbytků. Co se týče techniky Kuhn, byly k vidění především stroje na sečení a sklizeň pícnin. Sortiment Kvernelandu pak reprezentovaly především pluhy. U administrativní budovy byla expozice výrobků Agrometall, kterou zahrnovaly závěsné stroje do komunální sféry. Z manipulační techniky byly k vidění mimo jiné manipulátory Merlo.

Od výrobce Bednar FMT byl k vidění průřez sortimentem
především půdozpracující techniky.
K vidění byla i technika Agrometall, tedy závěsné stroje do
komunální sféry.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme všem našim návštěníkům za návštěvu, kolegům a obchodním partnerům za spolupráci a organizačnímu týmu za přípravu i úklid akce. Doufáme, že se všem na našich Dnech otevřených dveří líbilo a těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ