Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny otevřených dveří v Habrech 2019

Ve dnech 20.-21.3.2019 se otevřely brány našeho střediska Habry v rámci tradiční akce Dny otevřených dveří. V areálu jsme připravili bohatou výstavu zemědělské i zahradní techniky, na servisní hale se konala zábava a pohoštění. Jak akce probíhala si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

ZELENOŽLUTÁ TECHNIKA

V rámci expozice samozřejmě dominovala značka John Deere a my jsme vystavili ty nejzajímavější stroje. K vidění byla zahradní technika, kterou představovaly ruční sekačky, zahradní traktory i profi stroje. Dále jsme vystavili hned několik traktorů John Deere od těch nejmenších, až po ty nejsilnější polní tahače. Návštěvníci si mohli prohlédnout rovněž samojízdnou řezačku řady 8000, samojízdný postřikovač nebo několik modelů lisů na kulaté i hranaté balíky. Chybět nemohly samozřejmě ani sklízecí mlátičky, které měly svého zástupce z každé řady.

ZÁVĚSNÁ TECHNIKA

Ze závěsné techniky jsme nachystali všechny námi dodávané značky. Zpracování půdy reprezentoval tuzemský výrobce Bednar FMT, od něhož jsme vystavili i secí stroj a mulčovač. Ze sortimentu značky Kuhn jsme vystavili techniku na sklizeň píce a hnojení. Dopravní techniku reprezentovala značka Pronar. Expozici doplňovala samozřejmě i manipulační technika, a to nakladače a manipulátory Kramer.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme všem našim hostům za návštěvu a těšíme se na další setkání s vámi. Zároveň velice děkujeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům, kteří se podíleli na přípravě a organizaci akce.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ