Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny otevřených dveří v Novém Dvoře 2018

Na našem středisku Nový Dvůr, které se nachází nedaleko Chrudimi, se 13.-14.3.2018 uskutečnila tradiční akce Dny otevřených dveří. Jako každý rok byla v areálu střediska připravena bohatá a pestrá expozice zemědělské, zahradní a komunální techniky. Co všechno bylo k vidění si prohlédněte v naší fotogalerii.

TRADIČNÍ AKCE A VYSOKÁ ÚČAST

Dny otevřených dveří se konají na našem středisku Nový Dvůr každým rokem a vždy po dobu dvou dnů. STROM PRAHA a.s. tuto akci pořádá spolu s výrobcem komunální techniky Agrometall v rozlehlém areálu, který se nachází nedaleko města Heřmanův Městec na Chrudimsku. Akce je natolik tradiční a vyhlášená, že se jí každoročně účastní velké množství návštěvníků. Lákavá je především výstava složená ze spoustu zahradní, komunální i zemědělské techniky všech dodávaných značek - tedy John Deere, Bednar FMT, Pronar, Kramer, Kuhn a další. Kromě statické výstavy probíhala i praktická ukázka komunální a zahradní techniky. Připraveno bylo samozřejmě i občerstvení a zázemí v budovách střediska.

Návštěvníky na tradiční DOD láká především pestrá expozice zemědělské, zahradní a komunální techniky.

VŠECHNY ZNAČKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Naše společnost má v zastoupení spoustu značek techniky a dokážeme tak uspokojit poptávku jak po malé zahradní technice, tak po těch největších sklízecích mlátičkách. Všechny námi dodávané značky se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a všechny také byly k vidění na DOD v Novém Dvoře. Dominantou expozice byl samozřejmě John Deere. Návštěvníci si mohli prohlédnout jak zahradní a komunální techniku, tak zemědělské stroje. Vystavena byla například sklízecí mlátička S680i, samojízdná řezačka 8300 či postřikovače R4040i a M952i. Z traktorů v Novém Dvoře byly vystaveny (mimo jiné) modely 8320R, 7250R, 6250R, 6215R, 6120M či 5100R. K vidění byla samozřejmě i dopravní technika Pronar, kterou reprezentovaly dva návěsy T700M, T669 a přepravník balíků T025M. Dále pak teleskopický manipulátor Kramer KT559 a nemohla chybět ani technika Bednar FMT - secí stroj Omega, mulčovač Mulcher, předseťový kompaktor Switer či dlátový pluh Terraland. Své zastoupení v expozici měl i francouzský výrobce Kuhn, a to prostřednictvím techniky na sklizeň píce.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu a doufáme, že se Vám u nás líbilo. Těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - Region Východ