Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny otevřených dveří v Novém Dvoře 2019

Ve dnech 12. a 13. března se na našem středisku Nový Dvůr konaly již tradiční Dny otevřených dveří. V areálu nedaleko Heřmanova Městce čekala na návštěvníky rozsáhlá výstava zemědělské, zahradní i komunální techniky. Ve fotogalerii si můžete celou expozici prohlédnout.

PRŮŘEZ SORTIMENTEM JOHN DEERE

Naše středisko Nový Dvůr spadá pod region Východ a do prodejního území patří především okres Chrudim. Každoročně se zde pořádají Dny otevřených dveří a letos tato akce připadla na 12. a 13. března. Oba dva dny vládlo poměrně sychravé počasí, to však naše návštěvníky neodradilo a přišli se na nás a na naší pestrou expozici strojů podívat. Dominantou výstavy byla samozřejmě značka John Deere a návštěvníci si mohli prohlédnout průřez celým sortimentem tohoto výrobce - od nejmenších zahradních sekaček, přes všechny řady traktorů, až po sklízecí mlátičku a samojízdnou řezačku. 

ZÁVĚSNÁ A MANIPULAČNÍ TECHNIKA VŠECH BAREV

Mimo techniku John Deere byly v expozici k vidění i všechny námi dodávané značky závěsné a manipulační techniky. Ze závěsné techniky si mohli návštěvníci prohlédnout stroje na zpracování půdy, mulčování a setí od tuzemského výrobce Bednar FMT. Z dopravní techniky pak bylo k vidění několik strojů Pronar a nechyběly ani manipulátory a nakladače Kramer. Z techniky Kuhn byla výstava zaměřená především na sklizeň pícnin. V rámci techniky pro komunální sféru jsme pak připravili průřez výrobků Agrometall.

Tímto děkujeme za návštěvu všem z řad našich zákazníků, přátel, fanoušků i kolegů. Doufáme, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová marketingový koordinátor - Region Východ