Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny zahradní a komunální techniky 2015

Na letišti v Havlíčkově Brodě se ve dnech 8.-9.9.2015 konaly tradiční Dny zahradní a komunální techniky, které pořádá vydavatelství ProfiPress. My jsme zde samozřejmě nemohli chybět a v naší expozici, která byla letos nově přímo na začátku u vstupní brány, jsme vystavili ty nejlepší stroje, které v oblasti zahrady a komunálu nabízíme. 

OD SEKAČEK PO GATORY

Návštěníci akce DZKT 2015 si mohli na našem stánku prohlédnout techniku především značky John Deere, doplněnou o závěsnou techniku například značky Matev či Eco Technologies. Co se týče traktorů, k vidění bylo několik zahradních traktorů a to modely X155R, X305R a dva profesionální X950R s kabinou i bez. Komunální traktory zastupoval model 3038R s mulčovačem a košem Matev a model 1026R s Eco Multiwasch, který je určen pro mycí a čistící práce. Uprostřed naší expozice jsme postavili i profesionální žací stroj - tvz. Frontku John Deere 1585. Výstavu doplnila i dvě užitková vozidla Gator - terénní XUV550 s pohonem 4x4 a pracovní dvoumístný Gator. Součástí expozice byly samozřejmě i ruční sekačky a různé příslušenství, jako jsou zametače, sypače či radlice.

 K vidění byly komunální traktory i užitková vozidla Gator.  Nechyběly samozřejmě i ruční sekačky a zahradní traktory.

AKTIVNÍ PŘEDVÁDĚNÍ

V rámci DZKT se každoročně zařadí do programu i aktivní předvádění strojů, aby mohli návštěvníci na vlastní oči vidět kvalitu práce žací techniky. My jsme první den nasadili profesionální žací traktor s dieslovým motorem X950R. Tento model má výkon 24 koní, hydrostatickou převodovku s pedály Twin Touch a zadní výhoz a sběr. Druhý den jsme návštěvníkům předvedli práci Frontky John Deere 1585. U našeho stánku si pak zájemci mohli techniku vyzkoušet na travnatém plácku za expozicí. Průběžně jsme předváděli soupravu John Deera 3038R s mulčovačem a zadním košem i 1026R při práci s Multiwashem. 

 První den jsme před diváky předvedli traktor X950R.  Druhý den na předváděcí plochu vyrazila Frontka 1585.
Do vysoké trávy u stánku jsme nasadili mulčovač Matev.  Zájemcům jsme předvedli i práci Multiwashe.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme organizátorům a kolegům za pomoc a spolupráci, návštěvníkům pak za návštěvu našeho stánku. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout expozici a stroje ještě před otevřením brány a poté i s návštěvníky, uvidíte i fotky z předvádění jak plánovaném, tak i spontálním na našem stánku.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ