Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Do Kamenné putuje špičkově vybavený traktor 6115R

Dnes na našem středisku Habry předáváme traktor John Deere 6115R, který zakoupil Oldřich Chromý z obce Kamenná na Vysočině. Spolu s bratrem Radkem mají ve svém strojovém parku již několik traktorů John Deere, se kterými hospodaří na 150 hektarech půdy. Nový traktor zastane především práci s rotačním žacím strojem, postřikovačem a rozmetadlem na průmyslová hnojiva.

STROJOVÝ PARK SE ROZROSTL O DALŠÍHO JELENA

Pan Oldřich Chromý spolu s bratrem Radkem hospodaří v okolí obce Kamenná v okrese Jihlava na zhruba 150 hektarech půdy, zabývají se i živočišnou výrobou, která zahrnuje chov masného skotu o počtu okolo 80 kusů. V rámci technického vybavení mají již několik traktorů John Deere, z nichž nejnovější je 6210R s převodovkou DirectDrive z října roku 2013. Nyní do strojového parku přibyl další jelen a to model 6115R se špičkovou výbavou, který do Kamenné prodal náš obchodní zástupce Ing. Tomáš Marek. Traktor si vyzvedli oba bratři a vše podstatné o údržbě, ovládání a provozu jim vysvětlil a ukázal náš produktový specialista Václav Cihlář. 

 
Další traktor do Kamenné ze stáje John Deere - špičkově
vybavený model 6115R
Zleva: Václav Cihlář, Ing. Tomáš Marek, Radek Chromý,
Oldřich Chromý

ŠPIČKOVÁ VÝBAVA

Traktor John Deere 6115R je opravdu špičkově vybaven. Motor je 4válec o objemu 4,5 litru, se čtyřmi ventily na válec, turbodmychadlem VGT a vstřikováním CommonRail. Převodovka je bezstupňová plynulá AutoPowr s elektricky ovládaným reverzorem. Přední náprava je odpružená TLS se samosvorným uzávěrem diferenciálu, zadní náprava má elektrohydraulicky ovládaný uzávěr diferenciálu. Zadní vývodový hřídel je třírychlostní - 1000/540/540E ot/min., traktor má čelní hydrauliky s čelním vývodovým hřídelem 1000 ot/min. Kabina je aktivně hydropneumaticky odpružená s odpruženou nízkofrekvenční sedačkou, s automatickou klimatizací, chladničkou s dotykovým displejem GS3 7“. Špičkové je i osvětlení - základní pracovní světla (2 v masce, ve střeše 4 vpředu a 4 vzadu, 2 majáky) jsou doplněná o pracovní světla na blatníku a dopravní světla vpředu uprostřed. Traktor bude především v agregaci s rotačním žacím strojem, postřikovačem a rozmetadlem na prášková hnojiva.

 Konzole s displejem, ovládáním všech funkcí a převodovky.  Čelní hydraulika s čelním vývodovým hřídelem.

Tímto děkujeme za projevenou důvěru při nákupu nového traktoru a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ