Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Druhý traktor 7270R v ZD "Agroholding" Bernartice

V roce 2015 dodalo naše středisko Šumperk do zemědělského družstva "Agroholding" se sídlem v Bernarticích u Javorníka traktor John Deere 7270R. Po velmi dobrých zkušenostech se spotřebou, tahovými vlastnostmi i s komfortem obsluhy se tento rok vedení podniku rozhodlo pro koupi dalšího modelu 7270R ve stejné výbavě. 

ZPRACOVÁNÍ VÝROBY NA FINÁLNÍ PRODUKTY

Zemědělské družstvo "Agroholding" sídlí v Bernarticích v Olomouckém kraji  a hospodaří v oblasti Polské nížiny, podhůří Rychlebských hor a Jeseníků na celkové výměře okolo 3 000 ha, z nichž 2 500 ha tvoří orná půda a 500 ha zastupují pastviny a louky. Na orné půde se v Bernarticích pěstuje především pšenice, kukuřice, ječmen, řepka i technické plodiny. Zároveň se podnik věnuje chovu dobytka a produkci konzumních vajec. Svou vlastní produkci pak podnik zpracovává i na finální produkty, provozuje mlýn a věnuje se pekařství, vyprodukovaná vejce rozváží a má i svou síť maloobchodních prodejen. Co se týče strojového parku, z námi zastupovaných značek mají v Bernarticích od roku 2007 traktor John Deere 7720. Stroj se osvědčil a prokázal větší spolehlivost než konkurence. I proto se při rozhodování o koupi nového traktoru v roce 2015 vedení rozhodlo pro model 7270R.

Traktory jsou aktuálně zapojené do podmítek. Oba model John Deere 7270R mají stejnou výbavu.

PŘÍZNIVÁ SPOTŘEBA A SKVĚLÉ TAHOVÉ VLASTNOSTI

První traktor z řady 7R o výkonu 270 koní, tedy model 7270R, dodalo naše středisko Šumperk prostřednictvím obchodního zástupce Víta Žaitlika Dis. v roce 2015. Traktor byl agregován především s diskovým podmítačem o záběru 6 metrů a nasazován byl i při orbě. Ukázalo se, že má velmi příznivou spotřebu paliva a dobré tahové vlasnosti. V podniku oceňují i pohodlí a komfort, které obsluze poskytuje prostorná kabina a konzole ovládání. Na základě pozitivních zkušeností se tento rok rozhodlo vedení podniku zakoupit další model 7270R ve stejné výbavě, který opět dodalo naše středisko Šumperk. Tímto velmi děkujeme za důvěru v nás vloženou a přejeme spoustu dobře odvedené práce (nejen) s technikou John Deere.

Foto: Vít Žaitlik, Dis.
Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ