Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

I letos jsme se zúčastnili vinobraní na Kačině

Stejně jako minulý rok jsme se i letos zúčastnili vinobraní a dožínek na zámku Kačina, který se nachází nedaleko Kutné Hory u obce Svatý Mikuláš. Akce se konala v sobotu 10.9.2016 a zúčastnilo se jí spoustu návštěnívků. Na travnaté ploše za zámkem jsme připravili pestrou výstavu zemědělské techniky především značky John Deere a naše zákazníky a přátelé jsme pohostili ve stanu nejen dobrým vínem.

TRAKTORY A ŘEZAČKA

V naší expozici dominovala nová řezačka John Deere 8300 - horká novinka pro tento rok. Dále jsme vystavili dva traktory řady 7R, a to model 7230R a 7270R, k vidění byly i dva traktory z řady 6M. Závěsnou techniku reprezentoval například pásový shrnovač Merge Maxx, dlátový pluh Terraland či návěs Annaburger, který nám do expozice zapůjčil i s traktorem domácí podnik ZOS Kačina a.s. Tímto bychom chtěli poděkovat všem hostům z řad našich zákazníků, přátel, rodiny i fanoušků za návštěvu a těšíme se na další setkání. Pořadatelům pak děkujeme za možnost vystavit naší techniku a také za perfektní organizaci.

Ing. Iva Vančurová, markentigový koordinátor - region Východ
Foto: Pavel Brunclík, vedoucí servisního střediska Ovčáry