Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

John Deere 6115M s lesní úpravou v Hanušovicích

Traktory John Deere dodáváme převážně zemědělcům, své uplatnění ale nachází i v dalších odvětví. Například pan Tomáš Jílek z Hanušovic využívá svůj traktor John Deere 6115M, který dodalo včetně lesnické nástavby naše středisko Šumperk, při těžbě dřeva. Na traktor přímo v akci se můžete podívat v naší fotogalerii.

TĚŽBA DŘEVA S JOHN DEEREM

Pan Tomáš Jílek se věnuje těžbě dřeva a pro své podnikání si v září 2015 pořídil nový traktor John Deere 6115M, který dodalo naše středisko Šumperk prostřednictvím obchodního zástupce Víta Žaitlika Dis., a to včetně lesnické nástavby PTR Třeboň - ta zahrnuje ochranný rám, naviják a rampovač, který je nasazen na přední ramena Degenhart. Pana Jílka jsme v Hanušovicích navštívili koncem minulého roku a s traktorem, jeho funkcemi i ovládáním byl spokojen. Traktor jsme zachytili i při práci u lesa nedaleko Hanušovic.

 Majitel traktoru pan Tomáš Jílek.  Lesní nástavba zahrnuje rám, naviják a rampovač.

MODEL 6115M

Traktor John Deere 6115M je velice dobře vybavený. Motor je 4válec o objemu 4,5 litru, se čtyřmi ventily na válec, turbodmychadlem VGT a vstřikováním CommonRail. Převodovka je AutoQuad Eco 24/24 stupňů s elektricky ovládaným reverzorem. Přední náprava je odpružená se samosvorným uzávěrem diferenciálu, zadní náprava má elektrohydraulicky ovládaný uzávěr diferenciálu. Zadní vývodový hřídel je třírychlostní - 1000/540/540E ot/min. Kabina je velice tichá, komfortní s odpruženou nízkofrekvenční sedačkou a s klimatizací. Traktor má zubové čerpadlo hydrauliky s výkonem 80 l/min a tři vnější hydraulické okruhy, dále pak přední ramena Degenhart. Pracovní osvětlení zahrnuje dva světlomety vpředu a dva vzadu, rohové v masce a maják. 

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme panu Jílkovi za projevenou důvěru při nákupu techniky a přeje spoustu úspěšně odvedené práce s traktorem John Deere.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ